in

The End of the F***ing World Yönetmeninden Yeni Power Rangers Filmi Geliyor

Power Rangers evreni beklenenden önce sıfırlanıyor. Yeni filmin başına ise The End of the F***ing World dizisinin yaratıcısı getirildi.

Power Rangers
- Reklam -

Power Rangers evreni pek çok televizyon dizisine, web dizisine, video oyununa ve çizgi romana sahip. Eğer seriyi yakından takip etmiyorsanız sizin için Power Rangers 1997’de Türkiye’de de yayınlanan televizyon dizisinden ibaret olabilir.

Son olarak 2017 yılında Dean Israelite imzalı bir filmle izleyicilerin karşısına çıkan PR, kendisine has bir kitleye sahip olsa da; son yapımlarıyla bir türlü istenileni veremeyen projelerden. Öncesinde, 95 ve 97 tarihli Mighty Morphin Power Rangers: The Movie ve Turbo: A Power Rangers Movie adlı yapımlara sahip olan seride, şimdi yeniden dirilme (reboot) zamanı.

Charles Forsman’ın The End of the F***ing World adlı grafik romanından uyarlanan Netflix dizisinin yönetmeni Jonathan Entwistle, yeni bir Rangers filmi için direksiyonun başına geçiyor.

- Reklam -

Yeni Power Rangers Filmi Jonathan Entwistle’a Emanet

İlk olarak Japon yapımı Kyōryū Sentai Zyuranger adlı diziden esinlenerek (bazı sahneleri doğrudan kullanılarak) hazırlanan ve 1993-1996 tarihli diziyle ünlenen yapım şimdi kendisine yeni bir soluk arıyor.

Power Rangers yeni film hasbro

Yayınlanan son filmin de düşük puanlar alması, markayı zedelememek adına bir süre uzak durulacağı anlamına gelebilir derken Hollywood bizleri yine yanıltmayı başardı.

Bununla birlikte filmin senaryosunu Peter Rabbit 2 ve Wish filmlerini de kaleme alan Patrick Burleigh’e emanet edildi.

Hazırlanacak yeni filmin bizleri serinin zirve yaptığı 90’lı yıllara götürmesi bekleniyor. Burada, kelimenin tam anlamıyla bir zaman yolculuğunu kastediyoruz. Çünkü film, günümüzden 90’lara yolculuk eden bir grup gencin macerasını işleyecek. Zaman yolculuğu temasının Power Rangers evreninde nasıl karşılık bulacağı ise şimdiden merak konusu.

- Reklam -

Power Rangers

Paramount Pictures ve Hasbro tarafından geliştirilecek filmin vizyon tarihi ya da oyuncu kadrosu gibi detaylar ise henüz açıklanmış değil. Hayranlar ise yeniden bu evrene dönmeye heyecanlanmak için sebepler arıyor.

Peki ya siz 90’lara doğru gidilen bir zaman yolculuğu temasını o dönemin işlerinden birisiyle buluşturma fikrini nasıl karşılıyorsunuz? Sizce aranan etki yakalanabilecek mi?

Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşmayı unutmayın.


* Doksanların Korku Şöleni

* Yeni Mortal Kombat Filminin Çekimleri Başladı

Kaynak: Collider

Bengü Akagül

1997'de Kadıköy'de doğdum. Yeditepe Üniversitesinde Sinema bölümünden mezun oldum. Sinemanın yanına edebiyatı da koyarak sevdiğim yazarlar ile kitaplarının ön okumalarında çalıştım. Bugünlerde bir prodüksiyon şirketinde çalışıyor, ukulele çalmayı öğreniyor ve deneyimlerime yenilerini katmaya çalışıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Yüzüklerin Efendisi

Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Son Dakika Başrol Değişikliği

Roma Savaş Sanatı Çevirmenin Çemberi

Çevirmenin Çemberi: Roma Savaş Sanatı