in , ,

Demon Slayer’ın 3. Sezon Final Bölüm Süresi Belli Oldu: Hayranları 1 Saatlik Şölen Bekliyor

Demon Slayer 3. sezon final süresi ortaya çıktı. “Kimetsu no Yaiba Swordsmith Village Arc” son bölümünün 1 saat süreceği belirtildi.

Demon Slayer 3. Sezon Final Bölüm Süresi Belli Oldu

Demon Slayer 3. sezon final bölümünün 1 saatlik özel bir bölüm olacağı iddia ediliyor. Swordsmith Village Arc sezon devam eden Kimetsu no Yaiba, görkemli bir final ile izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Nisan 2019’da başladığı günden bu yana dünya çapında geniş bir hayran kitlesi kazanan Demon Slayer animesi, şu sıralar 3. sezonu ile macerasına devam ediyor. Seri, ailesinin katledildiği ve küçük kız kardeşi Nezuko’nun bir iblis haline dönüştüğü zamanlarda Tanjiro Kamado’nun iblis avcısı olmasını ve kız kardeşini tekrar insana çevirme çabalarını konu ediniyor.

Swordsmith Village Arc, kısa süre önce yayınlanan 6. bölüm ile ivme kazandı. İzleyiciler bir sonraki bölümü merakla beklerken, 7. bölümün 21 Mayıs’ta yayınlanmasının planlandığı ve aksiyon dolu anime serisinde bir başka heyecan verici bölüme işaret ettiği açıklandı.

Demon Slayer 3. Sezon Final Bölüm Süresi Belli Oldu

3. sezonun kesin bölüm sayısı resmi olarak doğrulanmamış olsa da, dolaşan söylentiler 11 bölümle sona erebileceğini gösteriyor. Bu söylentiler doğruysa, mevcut sezonun final yapmasına sadece dört bölüm kaldığı anlamına geliyor.

Ancak bu spekülasyonlar arasında heyecan verici bazı haberler de var. Sosyal medyada dolaşan sızıntılar Demon Slayer Kimetsu no Yaiba Swordsmith Village Arc’ın final bölümünün 1 saatlik özel bir bölüm olacağını gösteriyor.

Demon Slayer 3. Sezon Final Bölümü Süresi ile İlgili Henüz Resmi Bir Paylaşım Yapılmadı

Bu bilgi, anime ile ilgili güvenilir haberleri ve sızıntıları paylaşmasıyla bilinen Oecuf adlı bir Twitter hesabından geliyor. Oecuf yakın tarihli bir gönderisinde, “Kimetsu no Yaiba S3 Son Bölüm süresi: 1 saat~” diyerek Demon Slayer 3. sezonun son bölümünün uzun bir süreye sahip olacağını duyurmuş oldu.

Demon Slayer 3. Sezon Final Bölüm Süresi Belli Oldu

Genelde bu süreye reklamlar da dahil oluyor. Yani reklamları saymazsak, bölümün yaklaşık 45 dakika uzunluğunda da olabilir. Bununla birlikte, final bölümünün uzunluğu veya 3. sezon için toplam bölüm sayısı konusunda resmi bir onay gelmediğini de belirtmek gerekiyor.

Yine de söz konusu Twitter hesabının bugüne kadar haber verdiği birçok konunun doğru çıktığı biliniyor.

Demon Slayer 3. sezon Swordsmith Village Arc, manganın 98 ile 127. bölümlerini kapsıyor. Anime uyarlaması şimdiye kadar 115. manga bölümünü kapsadı ve 6. bölüm ise 113, 114 ve 115. bölümleri ele aldı.

Demon Slayer 3. Sezon

Demon Slayer 3. sezonun bir saat sürecek bir finalle noktalanacak olması konusunda sizler neler düşünüyorsunuz? Yeni sezon nasıl gidiyor? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Güncel anime içerikleri için bizleri Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Anime Senpai

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Keşke Sadece Seyircisi Olabilseydim - Ülkü Tamer

Ülkü Tamer’in Sinema, Tiyatro ve Futbol Yazıları “Keşke Sadece Seyircisi Olabilseydim” Okurla Buluşuyor

Killers of the Flower Moon Fragmanı Yayınlandı

Martin Scorsese’nin Yıldızlar Geçidi Filmi “Killers of the Flower Moon”dan İlk Fragman