in ,

Bir Döneme Damga Vuran “Heroes” Geri Dönüyor: Yeni Dizi “Eclipsed” Duyuruldu

Heroes: Eclipsed dizisi duyuruldu. Bir dönemin popüler süper kahraman yapımı, yeni kahramanlar ile geri dönüyor.

Heroes: Eclipsed Dizisi Yeni
- Reklam -
- Reklam -

Heroes: Eclipsed dizisi geliyor. NBC’nin popüler TV yapımı Heroes, yeni bir macerayla bir kez daha izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

“Amigo kızı kurtar, dünyayı kurtar.” Bir dönemin TV dünyasına Lost ile birlikte damga vuran Heroes; Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştı.

Tim Kring’in yaratıcılığını üstlendiği ve 2006 – 2010 yılları arasında yayınlanan yapım; toplam 4 sezon ve 77 bölüm sürmüştü.

- Reklam -

Heroes, sıradan insanların birtakım sıra dışı güçlere sahip olduklarını keşfetmeleriyle değişen hayatları ve “dünyayı kurtarma” yolculuklarını konu alıyordu.

Heroes: Eclipsed Dizi

Oyuncu kadrosunda Jack Coleman, Hayden Panettiere, Zachary Quinto, Ali Larter, James Kyson, Adrian Pasdar, Greg Grunberg ve Sendhil Ramamurthy gibi isimlerin yer aldığı dizi; daha önce 2015’te Heroes Reborn adıyla yeniden ekrana taşınmıştı.

“Heroes: Eclipsed” Dizisi için Çalışmalar Başladı

Deadline’ın haberine göre Tim Kring’in Heroes evreni yeni duyurulan Heroes: Eclipsed ile bir kez daha geri dönmeye hazırlanıyor. Yeni maceranın duyurusu, dizinin sembolü hâline gelen Güneş tutulmasının yaşandığı hafta gerçekleştirilerek köklere bir tür selam niteliği eşliğinde yapıldı.

Heroes: Eclipsed dizisinin yaratıcı koltuğuna bir kez daha Tim Kring geçiyor. Ana diziden yıllar sonrasını konu alan yapım, insanlığın evrimini bastırmaya niyetli hem eski hem de yeni birçok düşmanı izleyicilerle buluşturmayı hedefliyor. Yapım, güçlerini yeni keşfeden yeni bir ekibin hikâyesine odaklanıyor.

Heroes: Eclipsed TV Dizisi Yeni

- Reklam -

Dizi, 2015’teki Reborn ile ortalama yorumlar alsa da TV tarihinin önemli bir parçası olmayı sürdürüyor. Zachary Quinto, Milo Ventimiglia ve Hayden Panettiere gibi popüler oyuncuların kariyerlerinde önemli bir yere sahip olan yapım bugün hâlâ saygıyla anılıyor.

Dizinin en ilgi çekici unsurlarından biri, “olağanüstü yeteneklere sahip sıradan insanlar” kavramını keşfetmesi, bu bireylerin günlük yaşamda güçleriyle nasıl başa çıktıklarının yanı sıra onları kontrol etmek, sömürmek veya ortadan kaldırmak isteyen daha büyük, genellikle tekinsiz kişilere odaklanmasıydı.

Heroes: Eclipsed Dizisi

Yeni diziye dair oyuncu kadrosu, yayın platformu ve çıkış tarihi gibi detaylar ise şu an için belirsizliğini koruyor.

Heroes: Eclipsed dizisi hakkındaki beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, TV dünyasından son gelişmeler için bizleri Google News’ten takibe alabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Guve Guve dedi ki:

    Ulan Sylar, hala nefret ediyorum senden.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Evrenin En Detaylı Haritası

Evrenin Şimdiye Kadarki En Detaylı Haritası Çıkarıldı: Karanlık Enerji, Evrim Geçiriyor Olabilir

Peter Higgs Hayatını Kaybetti: Nobel Ödüllü Fizikçiye Veda

Tanrı Parçacığı Olarak Anılan ‘Higgs Bozonu’nu Geliştiren Peter Higgs Hayatını Kaybetti