in , ,

“Rick and Morty” Çizgi Dizisinde 7. Sezon Çıkış Tarihi Belli Oldu

Rick and Morty 7. Sezon çıkış tarihi duyuruldu. Adult Swim’in popüler animasyon dizisi bu sonbahar geri dönüyor.

Rick and Morty 7. Sezon Çıkış Tarihi
- Reklam -
- Reklam -

Rick and Morty 7. Sezon çıkış tarihi açıklandı. Yetişkinlere yönelik çizgi filmlerle tanınan Adult Swim kanalının imzasını taşıyan seri geri dönüşünü Vahşi Batı temalı bir poster eşliğinde duyurdu.

Justin Roiland’ın aile içi şiddet suçlamaları nedeniyle görevden alındığı çalkantılı bir dönemin ardından popüler bilimkurgu/komedi yapımı geri dönüyor. Yapımdan ayrılan Roiland, çizgi dizide Rick Sanchez ve Morty Smith dahil birçok karakteri seslendiriyordu. Bu karakterleri seslendirmek üzere Roiland’ın yerini kimin alacağı ise henüz açıklanmadı.

Rick and Morty 7. Sezon hikâyede 3. Sezon bölümlerinde taşınan bir olay örgüsünün devamını getirmeye hazırlanıyor. Rick Prime karakterinin bir kez daha maceraya dahil olacağı gelecek sezon, aynı zamanda bugüne dek göz ardı edilen Morty Smith’in lisedeki serüvenlerine yer verecek.

- Reklam -

 Rick and Morty 7. Sezon

Yayınlanan resmi tanıtım, yeni seslendirme sanatçılarının açıklanmasını bekleyen hayranlara ithafen, “Rick ve Morty geri döndü ve sesleri her zamankinden daha çok kendilerine benziyor” ifadesi kullanılıyor.

Rick and Morty 7. Sezon ile Geri Dönüyor

Justin Roiland’ın ayrılışıyla birlikte yalnız kalan Dan Harmon, Rick and Morty gemisini geleceğe tek başına taşıyor.

Chris Parnell, Sarah Chalke ve Spencer Grammer sırasıyla Jerry, Beth ve Space Beth ve Summer Smith karakterlerini seslendirmek üzere rollerine geri dönüyor. Ancak yine de diğer karakterler ve başroller için hangi sanatçılar ile çalışacağı belirsizliğini koruyor.

Rick and Morty 7. Sezon Çıkış Tarihi Adult Swim

- Reklam -

10 bölümden oluşacak 7. sezonla birlikte yakın gelecekte bir de R&M animesi hayranları bekleyen işler arasında bulunuyor. Anime dizisi ana hikâyeden farklı bir zaman çizelgesinde geçecek. Tower of God’dan Takashi Sano animede yönetmen koltuğuna oturacak ve yapım, Smith ailesinin yeni maceralarını anlatacak.

Rick and Morty çizgi dizisi 7. Sezon 15 Ekim 2023 tarihinde Adult Swim kanalı üzerinden yayına başlayacak. Yeni sezon globalde ise 2024 yılında MAX platformu üzerinden izlenebilecek. Ancak MAX henüz Türkiye’de yayın yapmıyor. Dizinin ilk 6 sezonu ise Türkiye’de Netflix üzenden izlenebiliyor.

YouTube video

(Yeni sezon tanıtımını YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Rick and Morty 7. Sezon için beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizleri Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Neptün'de Bulunan 'Gizemli Karanlık Leke' Dünya'dan İlk Kez Görüntülendi

Neptün’deki ‘Gizemli Karanlık Leke’ Dünya’dan İlk Kez Görüntülendi

Çankırı'da Bulundu: 8.7 Milyon Yıllık İnsan/Maymun Fosili

Çankırı’da 8,7 Milyon Yıllık İnsansı Fosili Bulundu: Bazı İnsansı Türler, Afrika’dan Önce Avrupa’da Evrimleşmiş Olabilir