in , , ,

Rick and Morty Animesine İlk Bakış: Çılgın İkili Spin-Off Macerasıyla Dönüyor

Rick and Morty: The Anime için ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Justin Roiland tartışmaları sonrası serinin maceraları hız kaybetmeden devam ediyor.

Rick and Morty: The Anime Tanıtım Fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

Rick and Morty: The Anime dizisine ilk bakışı içeren tanıtım fragmanı San Diego Comic-Con 2023 etkinliğinde paylaşıldı.

Yapım, diziyi Dan Harmon ile birlikte yaratan ortak yaratıcı Justin Roiland hakkındaki son tartışmalara rağmen hayranların sevdiği bir dizi oldu. Adult Swim dizisi kanalın en büyük yapımlarından biri olduğu için spin-off’lar ile gelişecek olması uzun süredir bekleniyordu. Bir anime projesinin geleceği ise ilk defa geçen yılın mayıs ayında duyuruldu. Ancak özellikle bu yılın başlarında dizinin yaratıcısı ve Rick Sanchez ile Morty Smith karakterlerinin sesi olan Roiland’ın aile içi şiddet mevzusuyla gündeme gelmesi ve kanalla yollarını ayırmasıyla duyuru süreçleri de ertelendi.

Şimdi San Diego Comic-Con’da, Takashi Sano tarafından yönetilen Rick and Morty: The Anime’ye bir ilk bakış sunuldu. Dizinin sanat yönetmenliğini Arisa Matsuzwana, renk tasarımını ise Maikio Kojima yapıyor.

- Reklam -

Rick and Morty Animesine İlk Bakış: Çılgın İkili Spin-Off Macerasıyla Dönüyor

Rick and Morty: The Anime Dizisine İlk Bakış: Yönetmenden Gelen Mesaj

İlk tanıtım görüntüleri, Takashi Sano’nun yönettiği 10 bölüm için diziyi bir bütün olarak yeni bir bakış açısıyla ele almak üzere neler planladığına dair bir fikir verdi. Dizi için henüz bir yayın tarihi yok, ancak fragman hayranları heyecanlandıracak çok şey içeriyor gibi görünüyor. Sano da açıkça bunu bir bütün olarak seriye olan sevgisinden geldiğini söylüyor.

“Merhaba. Ben Sano, Rick and Morty: The Anime’nin yönetmeniyim. Yönetmen olarak sizi temin etmek isterim ki ben de orijinal Rick and Morty’nin büyük bir hayranıyım. Tüm dünyada çok sayıda hayran olduğuna inanıyorum. Ve onların arasından yeni bir Rick and Morty hikâyesi yaratmak üzere seçildiğim için gerçekten onur duyuyorum. Ancak bu onur beraberinde büyük bir baskı da getiriyor çünkü orijinali çok iyi yapılmıştı. Bu 10 bölümde başarmaya çalıştığım şey, orijinal diziyi izlerken en sevdiğim kısımları almak, özlerini çıkarmak için sıkıştırmak ve ardından benzersiz bir Japon dokunuşu eklemek oldu.”

Yayınlanan ilk tanıtım fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

- Reklam -

Rick and Morty: The Anime İlk Bakış ve Tanıtım Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmana YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

Daha önce de belirtildiği üzere henüz bir yayın tarihi paylaşılmadı. Ancak yıl içerisinde ya da 2024’ün ilk yarısında geleceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak için bizi Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

Ethem Yekta Ulaş

21 yaşındayım ve Güzel Sanatlar Fakültesi'nde okuyorum. Çocukluğumdan beri bir şeyler üretmeyi seviyorum ve farklı alanlarda deneyim kazanmak istiyorum. Tutkum, öğrenme isteğim ve bu alanlarda kendi tarzımı oluşturma çabamla ilerlemeye devam ediyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

One Piece Dizisinden Yeni Fragman Yayında

One Piece’in Yeni Fragmanı Yayında: Netflix Dizisi Klasik Anime Sahnelerini Live-Action’a Taşıyor

Perili Ev Hikâyeleri - Karbonmonoksit Zehirlenmesi

Perili Ev Hikâyelerinin Ardındaki Gerçek ‘Karbonmonoksit Zehirlenmesi’ Olabilir