in ,

Yeni Ant-Man and the Wasp: Quantumania Fragmanı M.O.D.O.K. Karakterine İlk Bakışı Sağlıyor

Ant-Man 3 filmi için yeni bir fragman yayınlandı. Marvel Sinematik Evreni’nin en son filminde olaylar daha karmaşık bir hâl alıyor.

Ant-Man 3 Fragmanı

Ant-Man 3 filminin yeni fragmanı paylaşıldı. Tam adı Ant-Man and the Wasp: Quantumania olarak lanse edilen yeni Marvel Sinematik Evreni filmi, aynı zamanda beşinci aşamanın ilk yapımı olma özelliğini taşıyor.

2021 başında WandaVision dizisi ile başlayan dördüncü aşama 2022’de sona erdi ve Marvel Sinematik Evreni için Multiverse Saga’nın ilk bölümü tamamlandı. Bununla birlikte, seri çoklu evrenin daha da derinlerine inmek üzere olduğundan, MCU’nun alternatif evrenlerle işi henüz bitmedi. 2023 için Ant-Man and the Wasp: Quantumania, üçlemeyi tamamlarken aynı zamanda beşinci aşamaya da başlayacak. Bununla birlikte Ant-Man’in devamı Multiverse Saga için çok önemli bir rol oynayacak çünkü Fatih Kang bu hikâyede merkez sahneyi alacak.

Filmin ilk fragmanı Ekim 2022’de yayınlanmıştı. Şimdi de Marvel Studios, geçen ay söz verdiği gibi Ulusal Kolej Futbol Şampiyonası maçı sırasında Ant-Man 3 için yeni bir fragman paylaştı. Filmin önümüzdeki ay vizyona gireceğini düşünürsek, bu muhtemelen stüdyonun çıkardığı son uzun fragman olacak. Görüntüler, Scott Lang ve Kang arasındaki acımasız savaş da dahil olmak üzere filmin aksiyonuna daha yakından bir bakış sunuyor.

Hemen aşağıdan hem orijinal hem de Türkçe dublaj formatında izleyebilirsiniz.

Ant-Man 3 Fragmanı | İZLE

(Fragmana YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

Dilerseniz fragmanı hemen aşağıdan Türkçe dublajlı olarak da izleyebilirsiniz.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Resmi Fragman Türkçe Dublajlı | İZLE

(Fragmana YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

İkinci fragman Scott ve Hope van Dyne’ın Avengers: Endgame olaylarından sonraki hayatlarına dair bir bakış sunuyor. Cassie Lang artık büyüdüğünden Scott, ergenlik çağındaki bir kız çocuğu yetiştirme konusunda yeni deneyimler keşfediyor. Hikâyenin merkezinde Kuantum Boyutu yer alırken, Ant-Man and the Wasp: Quantumania fragmanı Fatih Kang hakkında çok daha fazlasını ortaya koyuyor. Sonlara doğru Kang ve Ant-Man’in acımasız bir savaşa girdiği de görülüyor. Yeni film ayrıca MCU’ya yıllardır gelmesi beklenen M.O.D.O.K. karakterinin de çıkış yapacağını gösteriyor.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania M.O.D.O.K.

Film, 17 Şubat 2023 tarihinde sinema salonlarındaki yerini alacak.

Yeni Ant-Man 3 fragmanını sizler nasıl buldunuz? Filmden beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Carnival Row 2. Sezon Fragmanı

Orlando Bloom’lu Steampunk Dizisi “Carnival Row” Geri Dönüyor: 2. Sezondan Yeni Fragman

Direniş - Julian Fuks

Julián Fuks İmzalı “Direniş” Türkçe Raflarındaki Yerini Alıyor