in

Beverly Hills Cop’un Devamı Geliyor

Yıllardır beklenen ancak bir türlü gelmeyen Beverly Hills Cop 4 filmi için çalışmalar sonunda başlıyor.

Eddie Murphy Beverly Hills Cop

Efsane serinin üçüncü filmi Beverly Hills Cop 3, seyirciyle yirmi beş yıl önce buluşmuştu. Dördüncü film uzun süre boyunca beklenmiş ve 90’ların ortasında duyurulmuş olsa da proje gerçekleştirilememişti. Yıllar sonra, 2006’da yeniden bir duyuru yapılmış fakat o zaman da harekete geçilememişti. Hatta yeni film yerine bir televizyon dizisi bile planlanmıştı. Tüm bu gerçekleştirilemeyen fikirlerin ardından Eddie Murphy, üzerinde çalışacağı filmin Beverly Hills Cop 4 olacağını açıkladı. Bu da Coming 2 America yapımından sonra efsanenin devamını görebileceğimiz anlamına geliyor.

Murphy’nin açıklamaları, serinin hayranlarını heyecanlandırdı. Eddie Murphy’nin büyük başarı yakalayan ilk filmlerinden olan seri, Detroit’te yaşayan zeki bir polisin Beverly Hills’te çalışmaya başlamasını anlatıyor. Yıllar sonra da olsa yeni film hakkında açıklamalar duymak gerçekten de sevindirici. Yine de bu projenin gerçekleşmesi için biraz daha beklememiz gerekecek.

Eddie Murphy Kariyerinde Değişiklik İstiyor

Aslında Eddie Murphy, kariyerinde bazı değişikliklere gitmek istediği bir dönemde. Kendisinin stand up gösterilerine devam ettiğini de hatırlatalım. Yeni filmler ve stand up gösterileri hakkında “önceliklerinin” değiştiğini ve çocuklarıyla zaman geçirmek için art arda film yapmayı düşünmediğini söyledi.

Siz devam filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Onca yılın ardından hayranlar hevesini kaybetmiş veya serinin eskiden olduğu haliyle kalmasını istiyor olabilir mi? Dördüncü film, öncekilerin kalitesine yaklaşabilecek mi? Tüm bunlardan önce, Eddie Murphy’nin dönüşünü 18 Aralık 2020’de vizyona girecek olan Coming 2 America filmiyle göreceğiz.

* * *

* Matrix 4 Filminde Genç Neo da Olacak

Peren Ercan

1995 Çanakkale doğumlu, hayali olan yazarlığın peşinden koşan bir üniversite mezunuyum. Üniversitede beş yılımı geçirdiğim Japonca Öğretmenliği bölümünün bana kattığı kültürel farkındalıkla beraber yeni diller öğrenmeye olan açlığım devam ediyor. Bazıları ödüllü olmak üzere kısa öykü ve roman çalışmalarım var. Büyülü gerçekçiliğin cazibesine yazdıkça kapıldım. O kadar kapıldım ki gerçek hayatta da büyüyü aramaya başladım.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Yaptığı başarısız filmler olabilir mi acaba bu hevesini kaçıran şey ?

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

The Matrix Neo

Matrix 4’te Genç Neo da Olacak

Dean DeBlois

Dean DeBlois, Define Adası Filmi Çekecek