in

Fortress’ın Devamı Olan “Fortress: Sniper’s Eye” Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Fortress: Sniper’s Eye fragmanı yayınlandı. Başrolünde Bruce Willis’in yer aldığı ve Fortress’ın devamı olan aksiyon filmi yolda.

Fortress: Sniper's Eye Fragmanı

Fortress: Sniper’s Eye fragmanı paylaşıldı. İlki 2021’de çıkan aksiyon macerasının devam filmi, Chad Michael Murray’in karakterinin Bruce Willis’inkinden intikam alma isteğini konu edinecek gibi görünüyor.

2021’in sonlarında gösterime giren ve James Cullen Bressack tarafından yönetilen Fortress, Alan Horsnail tarafından kaleme alınmıştı. Daha en başında üç film olarak planlanan serinin oyuncu kadrosunda Jesse Metcalfe, Bruce Willis, Chad Michael Murray, Kelly Greyson, Ser’Darius Blain ve Shannen Doherty gibi isimler yer alıyordu. Lionsgate Films’in yapımcılığını üstlendiği ilk film 17 Aralık 2021’de ABD’de belirli sinemalarda gösterime girdi. Pek ses getirmemiş olsa da, belirli bir izleyici kitlesi edinmeyi başardı.

İlk film Robert ve oğlu Paul’ün emekli ABD istihbarat memurları için çok gizli bir tatil köyünde yaşamalarını ve bir grup suçlunun yerleşkeyi ihlal edince günü kurtarmalarını konu ediniyordu. Kötü yorumlar alan film, özellikle Razzie Ödülleri’nde Bruce Willis için özel bir kategorinin açılmasına da neden oldu.

Şimdi de aksiyon serisinin ikinci bölümü için ilk fragman yayınlandı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Fortress: Sniper’s Eye Fragmanı | İZLE

İlk filmin sonrasında geçen yapım, Bruce Willis’in canlandırdığı Robert adlı karakterin, eski düşmanı Frederick Balzary’nin (Chad Michael Murray) dul eşi için cüretkar bir kurtarma girişiminde bulunmasıyla başlıyor. Ancak Sasha’nın da kendine ait sinsi planları olduğu ve Balzary’nin de hâlen yaşadığı ortaya çıkıyor. Bu nedenle tıpkı ilk filmde olduğu gibi Robert ve oğlu Paul günü kurtarmak ve çifti durdurmak için birlikte çalışıyorlar.

Willis ve Murray’in yanı sıra, Fortress: Sniper’s Eye’ın kadrosunda Jesse Metcalfe, Kelly Greyson, Ser’Darius Blain ve Michael Sirow yeniden geri dönüyorlar. Ayrıca Welker White ve Natali Yura da yeni filmin kadrosuna katılıyorlar. Üçlemenin ikinci bölümü olarak tasarlanan filmin yönetmenlik koltuğuna ise bu sefer Josh Sternfeld oturuyor. Alan Horsnail yine ilk filmde olduğu gibi senaryo yazarı olarak yer alıyor.

Fortress: Sniper’s Eye, 29 Nisan 2021’de belirli sinemalarda ve dijitalde yayınlanacak.

Fortress: Sniper’s Eye için yayınlanan ilk fragmanı sizler nasıl buldunuz? İlk filmi izlemiş miydiniz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

the batman incelemesi

The Batman İncelemesi: Takdir Edilesi Ama Yetersiz Bir Deneme

Okuma Odası - Onat Bahadır

Onat Bahadır’dan Yeni Öykü Kitabı: “Okuma Odası”