in ,

Hotel Transylvania 4: Transformania Fragmanı – İkonik Karakterler Geri Dönüyor

Hotel Transylvania 4 için ilk fragman yayınlandı! Sony’nin popüler animasyon serisi Transformania ile maceralarına devam ediyor.

Hotel Transylvania 4: Transformania Fragmanı

Hotel Transylvania 4: Transformania fragmanı yayınlandı. Sony’nin sevilen Otel Transilvanya serisi, dördüncü macerası ile son kez izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Hotel Transylvania, 2012’de yayınlanan ilk filmden bu yana Sony Pictures Animation için popüler bir seri haline geldi. Söz konusu animasyon macerası, Kont Dracula, Frankenstein ve The Invisible Man gibi klasik canavarlara daha hafif, daha çocuk dostu bir yaklaşım sunuyordu. Todd Durham tarafından yaratılan serinin, yayınlanan üç uzun metrajlı filmi, üç kısa filmi, grafik romanı, video oyunları ve bir Disney Channel TV dizisi bulunuyor. Tüm başarısına rağmen Hotel Transylvania 4: Transformania, film serisinin son bölümü olacak.

Geçen ay çıkan yeni bir haberle birlikte filmin alt başlığının Transformania, yani Dönüşüm olduğu açıklanmıştı. Seride yer alan önceki karakterlerden birçoğu geri dönüyor. Ancak üç filmde Dracula’yı seslendiren Adam Sandler yeni macerada yer almıyor. Onun yerine karakteri yaptığı seslendirme işleriyle tanınan Brian Hull seslendiriyor.

Nihayet, Sony tarafından filme ait ilk resmi fragman paylaşıldı. Böylece izleyiciler, temmuz ayında vizyona girecek film hakkında ne bekleyecekleri konusunda daha fazla fikir sahibi olabilirler. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Hotel Transylvania 4: Transformania Fragmanı | İZLE

Yayınlanan ilk fragmana bakılacak olursa, hayranlar yoğun tempolu bir maceraya hazır olmalılar gibi gözüküyor. Freaky Friday’e (Çılgın Cuma) yapılan gönderme, Johnny ve Drac’ın maskaralıkları ve alt başlığa uygun olarak hazırlanan konusu seriyi seven izleyicileri oldukça eğlendirecek.

Jennifer Kluska ve Derek Drymon tarafından yönetilen filmin seslendirme kadrosunda Andy Samberg, Selena Gomez, Kathryn Hahn, Keegan-Michael Key, Steve Buscemi, David Spade, Brian Hull, Asher Blinkoff, Brad Abrell, Fran Drescher, Jim Gaffigan ve Molly Shannon bulunuyor.

Hotel Transylvania 4 aslında ilk olarak 22 Aralık 2021’de yayınlanması planlanıyordu. Fakat daha sonra, geçen yılın eylül ayında çıkan bir kararla bu tarih biraz daha öne çekildi ve 6 Ağustos olarak duyuruldu. Yeni fragmanla birlikte söz konusu tarih biraz daha öne çekilmiş duruyor. Dördüncü macera 23 Temmuz 2021’de sinemalardaki yerini alacak.

Otel Transilvanya 4’ün yayınlanan ilk fragmanını sizler nasıl buldunuz? Sizce önceki üç filme göre etkisi ne olacak? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: CBR

Oyla!

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

saat zaman entropi düzensizlik

Zaman ve Entropi İlişkisinde Yeni Araştırma: Doğru Saatler Düzensizlik Yaratıyor

mgm james bond amazon

Amazon, James Bond Serisinin Sahibi MGM Stüdyolarını 9 Milyar Dolara Satın Alabilir