in

James Cameron: “Titanic’i Bir Buzdağı Batırdı, Benim Filmimi ise Avengers”

Avengers: Endgame’in 2 hafta olmadan Titanic’i tahtından etmesinden sonra, James Cameron’dan esprili bir kutlama mesajı geldi.

Avengers: Endgame filminin gişede yalnızca 11 günde Titanic’i de geçerek ikinci sıraya oturması üzerine, Titanic’in yönetmeni James Cameron esprili bir gönderi paylaştı.

Box Office Mojonun verilerine göre Avengers: Endgame, 2 milyar 344 milyon dolarlık hasılatla 2. sıraya yükseldi. Böylece 2 milyar 187 milyon dolarla Titanic üçüncü sıraya gerilemiş oldu. İlk sırada ise yine James Cameron’ın filmi olan Avatar var. Ancak Endgame’in onu da tahtından edeceğine şüphe yok.

James Cameron bu taht değişikliği üzerine Instagram hesabından şu paylaşımı yaptı:

https://www.instagram.com/p/BxOlnCwp72Q/?utm_source=ig_web_copy_link
Kevin ve Marvel’daki Herkese,

Gerçek Titanic’i bir buzdağı batırdı. Benim Titanic’imi ise Avengers. Lightstorm Entertainment’taki herkes bu muhteşem başarınızı selamlıyor. Sinema endüstrisinin sadece canlı ve iyi durumda olduğunu değil, hiç olmadığı kadar büyük olduğunu da gösterdiniz!
Bu centilmence barış çubuğu, bir reklam çalışması mı yoksa içten gelen bir mesaj mı bilinmez. Ancak James Cameron’ın henüz geçtiğimiz günlerde açıklanan Avatar’ın 4 yeni devam filminin tarihleri, akıllara bazı soru işaretlerini de getirmiyor değil.

The Terminator, Aliens, The Abyss gibi filmlerle sinema tarihimizin önemli işlerine imza atan, Titanic ve Avatar ile gişe rekorları kıran James Cameron’ın gelecek planlarını merakla bekliyoruz.

Önümüzdeki günlerde Endgame, Avatar’ı da geçtiğine bakalım James Cameron’dan başka açıklamalar görecek miyiz?

Siz ne dersiniz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın!
Kaynak: Mashable

Oyla!

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Ne kadar alçak gönüllü bir adam. Bu yüzden dünyanın en iyisi ya zaten.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Dark Horse – Netflix İş Birliğiyle Çizgi Roman Uyarlamalarına Doyacağız!

Yazarının Kaleminden: Mahrum