in

James Gunn, Guardians Of The Galaxy Vol. 3’ten Kovuldu

Ünlü yönetmen James Gunn, 10 yıl önce attığı pedofili ve tecavüz içerikli tweetler nedendiyle Guardians of the Galaxy Vol. 3’ün yönetmenliğinden kovuldu.

Guardians Of The Galaxy uyarlamalarıyla ünlenen ve bu seri için çektiği iki filmle süper kahramanları seven sevmeyen herkesin takdirini kazanan James Gunn şu sıralar oldukça zorlu günler geçiriyor.

Mike Cernovich adındaki Amerikalı bir yönetmen ile Jack Posobiec adındaki bir yazar, ünlü yönetmenin neredeyse 10 yıl önce yazdığı tweetleri bulup ortaya çıkardı ve Twitter’da bu konuyla ilgili linç kampanyası başlattı. Söz konusu tweetlerde genç James Gunn’ın seks, tecavüz ve pedofiliyle ilgili şaka yollu ama kabaca, hatta aptalca sayılabilecek şeyler yazdığı görülüyor.

M. İhsan Tatari

Yirmi yılı aşkın bir zamandır fantastik edebiyat, bilimkurgu, çizgi roman ve bilgisayar oyunlarıyla haşır neşir oluyor.

Fantastik edebiyat alanında dört basılı kitabı bulunan yazar, Kayıp Rıhtım'ın yanı sıra Oyungezer dergisinde de serbest yazar olarak çalışmakta, çeşitli yayınevlerinde çevirmen ve editör olarak görev almaktadır.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Nemo Nemo dedi ki:

    İleride bu olayın filmini kim yönetecek acaba?

  2. Avatar for mit mit dedi ki:

    Filmin hasını Twitter’da çekmişler zaten :slight_smile: Bakalım hangi Trump yanlısı yönetmen getirilsin diye bastıracaklar?

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

buffy the vampire slayer

Buffy, Siyahi Bir Vampir Avcısı Olarak Geri Dönüyor

İki Frankenstein: 1818, 1831