in

Bilimkurgu Komedisi “Nobody Nothing Nowhere”in Oyuncuları Belli Oldu (Yeni Everything Everywhere All At Once’a Hazırlanın)

Nobody Nothing Nowhere filmi oyuncu kadrosu belli oldu. Yeni bilimkurgu komedisinde ödüllü oyuncular Octavia Spencer, Joseph Gordon-Levitt ve Lucy Liu rol alacak.

Nobody Nothing Nowhere Oyuncu Kadrosu Ortaya Çıktı

Nobody Nothing Nowhere filminde yer alacak oyuncu kadrosu ortaya çıktı. Everywhere All At Once’ı çağrıştıran bir isme sahip olan bilimkurgu komedisinin başrollerinde Oscar ödüllü Octavia Spencer, Emmy Ödüllü Joseph Gordon-Levitt ve Emmy adayı Lucy Liu yer alacak.

Türkçede Hiç Kimse Hiçbir Şey Hiçbir Yer anlamına gelen Nobody Nothing Nowhere, yüksek konseptli bir bilimkurgu şeklinde tanımlanıyor. Film “Non-People” olarak bilinen insan benzeri varlıklardan oluşan bir grubun üyesi olan Ruth’a odaklanıyor. Non-People’ların hayatta tek bir amacı vardır: Dünya’da kalan tek gerçek insan olan Dave için arka plan karakteri olarak yaşamak. Ancak başka seçeneği olmayan bu uzun hayattan bıkmış olan Ruth, bu esnada Dave’den bağımsız olabileceği özgür bir yaşam talebinde bulunur. Böylece macera başlar.

Film, Rachel Wolther ve Alex H. Fischer tarafından yönetilecek. Nobody Nothing Nowhere, bugüne dek çoğunlukla kısa filmler yazan ve yöneten Rachel Wolther’ın ilk uzun metrajlı yönetmenlik denemesi olacak. Wolther ve Alex H. Fischer daha önce 2017 çıkışlı Snowy Bing Bongs Across the North Star Combat Zone isimli macera ve komedi türlerindeki kısa filmde birlikte çalışmışlardı. Fischer daha önce Spirited yıldızı Sunita Mani ile Save Yourselves! (Kendini Kurtar!) filmiyle uzun metrajlı bir yönetmenlik deneyimine kavuşmuştu. Ancak şimdi bu film ile ikili, yıldız bir oyuncu kadrosu ve yüksek profilli yapımcılarla büyük bir adım atmaya hazırlanıyor.

Nobody Nothing Nowhere Ne Zaman Çıkacak

Kıdemli yapımcılar Josh Penn ve Motion Pictures’dan Michael Gottwald, daha önce dört Oscar adaylığı kazanan Beasts of the Southern Wild’ın (Düşler Diyarı) yapımcılığını üstlenmişti. Bir diğer yapımcı olan Allison Rose Carter’ın çalışmaları ise American Honey ve Zola’dan şu anda En İyi Film Oscar adaylığı bulunan Everything Everywhere All At Once’a kadar uzanıyor. Orit Entertainment’tan Brian Clisham ve Stephanie Kluft, The Exchange’den Brian O’Shea, Nat McCormick ve Caddy Vanasirikul, Orogen Entertainment’tan Blair Ward ve Anders Erden ve Christina Campagnola da yönetici yapımcı olarak kamera arkası ekipte yer alıyorlar.

Nobody Nothing Nowhere Ne Zaman Çıkacak Sorusu Henüz Yanıt Bulmadı

The Exchange’e konuşan yapımcı Nat McCormick, filmle ilgili olarak şunları söyledi:

“Nobody Nothing Nowhere sadece komik senaryoya sahip bir ticari proje olmakla kalmıyor, aynı zamanda akıllara durgunluk veren bir sinema evreninde sosyal meseleleri ustaca ele alıyor. Bu projeyi bir pazarda temsil etmekten ve dünyanın dört bir yanındaki izleyicilere ulaştırılmasında rol oynamaktan inanılmaz derecede gurur duyuyoruz.”

Akademi ödüllü Octavia Spencer da, filmin senaryosuna büyük övgüler yağdırdı ve başrolü hem Joseph Gordon-Levitt hem de Lucy Liu ile paylaşacak olmaktan dolayı duyduğu heyecanı dile getirerek şunları söyledi:

Nobody Nothing Nowhere, bir dünyayı ve karakterlerini benzersiz şekilde sunan tamamen orijinal bir uzun metrajlı filmdir. Joseph Gordon-Levitt ve Lucy Liu ile çalışma fırsatına sahip olmak bir hayalin gerçekleşmesi! Seyircileri eğlendiren ve umut vadeden projeler üretmek benim ve Orit Entertainment’taki ortaklarım için her zaman bir önceliktir. Böyle yaratıcı ve düşünceli bir projenin parçası olduğum için heyecanlıyım.”

Nobody Nothing Nowhere Octavia Spencer

Çekimlerine bu yaz başlanması beklenen filmin vizyon tarihi henüz açıklanmadı.

Yeni filmin adı ve oyuncu kadrosu nasıl gözüküyor? Sizce yeni bir Everywhere All At Once vakası olabilir mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Gladyatör 2 Vizyon Tarihi Belli Oldu

Ridley Scott Yönetmenliğindeki “Gladyatör 2″nin Vizyon Tarihi Ortaya Çıktı

That '90s Show 2. Sezon Onayı Aldı

Red ve Kitty’li “That ’90s Show” Kısa Süre İçinde 2. Sezon Onayını Aldı