in ,

Ünlü Anime Serisi “One Piece”in Yeni Filmi “Red” Türkiye’de Vizyona Giriyor

One Piece Film: Red Türkiye’de de vizyona giriyor. Ünlü anime ve manga serisinin son filminin yönetmeninden Türk izleyicilere bir mesaj da var.

One Piece Film: Red Türkiye'de Vizyona Giriyor

One Piece Film: Red Türkiye’de de vizyona girecek. Eiichiro Oda tarafından kaleme alınan ünlü manga serisinden uyarlanan yeni macera, yurt dışında gördüğü ilgiyi ülke içine taşımaya hazırlanıyor. Üstelik filmin yönetmeni Gorō Taniguchi, Türk izleyicilere özel bir mesaj da paylaştı.

Hasır Şapka Korsanları, 15. filmiyle bir kez daha hayranlarının karşısına çıktı. Toei Animation tarafından üretilen ve Eiichiro Oda’nın yazıp resimlediği aynı adlı mangadan uyarlanan macera, aynı zamanda Code Geass’ın yaratıcısı da olan Gorō Taniguchi tarafından yönetildi.

İlk olarak anime serisinin 1000. bölümünün yayınlanması şerefine duyurulan filmle ilgili Shanks’ın geri dönüşünü de gösteren ilk tanıtım Kasım 2021’de paylaşıldı. Filmin Dünya prömiyeri manganın 25. yıldönümü kutlamaları için 22 Temmuz 2022’de Tokyo’nun Nippon Budokan kentinde yapıldı ve 6 Ağustos 2022’de ise Japonya’da sinemalarda yayınlandı. Sonunda, beklenen film yarın itibarıyla (25 Kasım 2022) ülkemizde de gösterime giriyor.

One Piece Film: Red Türkiye Vizyon Tarihi

One Piece Film: Red Yönetmeni Goro Taniguchi Türk İzleyicilerine Mesaj Paylaştı: “Merhaba Türkiye”

Filmin yönetmenliğini üstlenen ve 24 senenin ardından tekrar bir One Piece yönettiği için mutlu olduğunu ifade eden Gorō Taniguchi’nin Türk izleyicilerine mesajı ise şöyle:

“Merhaba Türkiye, 24 senenin ardından bir One Piece filmi çektiğim için çok mutluyum. One Piece Film: Red’de şarkılar, macera, dram ve daha birçok şey var. Özellikle şarkılar üzerine çok çalıştım. Ünlü ve yetenekli birçok insan sayesinde harika şarkılar ortaya çıkardık. Şimdi sinemada filmin keyfini çıkarın. Teşekkürler.”

Film serisinin on beşinci macerası, Hasır Şapka Korsanları’nın Uta ile karşılaştıkları Müzik Adası Elegia’ya yelken açmasıyla başlıyor. Uta, ilk canlı konserini verecek ve hayranlarına böylece kendini gösterecektir. Korsanlar, etkinlikler başladığında Uta ile ilgili şok edici bir gerçeği öğrenirler.

One Piece Film: Red Türkiye Vizyon Tarihi

Film haricinde Netflix tarafından manga serisine özel bir live-action dizi uyarlamasının da geldiğini ve ilk görüntülerin geçen haziran ayında yayınlandığını hatırlatalım.

One Piece Film: Red için sinema salonlarına gitmeyi düşünüyor musunuz? Filmden neler bekliyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: AA

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Doctor Who Guinness Rekorlar Kitabı

Doctor Who, ‘57 Yıl Sonra Geri Dönen Yol Arkadaşı’ ile Guinness Rekorlar Kitabı’na Girdi

Çimen Show, BluTV ile Anlaştı

Ünlü Komedi Programı Çimen Show, BluTV ile Anlaştı