in ,

2017 Yılın EN’leri Oylaması!

Okurlarımızın katılımıyla adayların belirlendiği 2017’nin EN’leri Oylaması yayında! Seçiminizi yapın ve 2017’nin EN’lerini hep birlikte belirleyelim!

2017 okur anketi

Sonunda 2017 de bir şekilde nihayete erdi. Bu sene edebiyat ve kültür sanat dünyasında birçok anlamda harikalar yaşandı. Öyle ki hareketsiz geçen günümüz yok gibiydi. Hem yerli hem yabancı anlamda şahane kitaplarla tanıştık. Başta Netflix’in giderek yaygınlaşmasıyla değişen dizi ve film dünyası olmak üzere, işin beyaz perde ve televizyon boyutu da oldukça farklı bir hal almaya başladı. Hâl böyle olunca da bu yıl herkes gönlüne göre bir şeyler okudu ya da izleyebildi, diye düşünüyoruz.

Biz de Kayıp Rıhtım olarak 2017’nin en beğenilenlerini seçelim istedik. Hatırlayacağınız üzere aday önerilerini öncelikle sizlerden talep etmiştik. Şimdi sıra geldi sizlerin oylarıyla bu senenin EN’lerini seçmeye!

Anketlerimizde yer alan adaylar tamamen sizlerden gelen öneriler doğrultusunda şekillendi. Kategorilere uygun olmayan adaylar uygun kategorilere taşındı. Kimi önerilerse hiçbir kategoriyle bağlantılı olmadığı için ankete dahil edilemedi. Zorlu bir çalışmadan sonra, nihayet harika bir listeye ulaşmaya başardık. Tam 34 kategoriden oluşan dev bir aday listesi sizleri bekliyor!

Son katılım tarihinin 1 Şubat 2018 olduğunu da söylemiş olalım!

2 Yorum

  1. Merhaba,
    çok içerikli bir anket olmuş, emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

kayip rihtim 10 yasinda

Kayıp Rıhtım 10 Yaşında!

larva fanzin 11 ust

Larva Fanzin’in 11. Sayısı Yine Dopdolu