in

Kayıp Rıhtım v4: Yeni Tasarım, Yeni Macera!

Kayıp Rıhtım yeni tasarımı ile yayında! 13. yaşımız yaklaşırken daha çağdaş, daha hızlı ve daha “karanlık” bir tema sizleri bekliyor.

Kayıp Rıhtım v4 Yeni Tasarım
- Reklam -
- Reklam -

Kayıp Rıhtım 13. yaşına yaklaşırken 4. teması ile karşınızda. Zaman, belki de hiç olmadığı kadar tuhaf ve hızlı akıyor. Onu yakalamak kimsenin elinde değil. Her şey, her saniye eskiyor. Bunu sadece yavaşlatabiliyoruz.

Yeni yaşımıza yeni ve çağdaş bir tasarımla başlamak istedik. Rıhtım, Ocak 2021’de 13. yaşında olacak. 2020’nin ağır gölgesi altında, temiz bir sayfa hepimizin ihtiyacı.

Dijital dünya her saniye kendisine yeni alanlar açarken mevcut sistemlerini de ona ayak uydurmaya mecbur bırakıyor. Değil birkaç yıl, birkaç ay önceki hamleler bile kolaylıkla eskiyebiliyor. Haliyle Temmuz 2016’da geçtiğimiz son tema da ömrünü kaçınılmaz olarak tamamladı.

- Reklam -

Artık yeni şeyler söyleme vakti.

Daha Hızlı, Daha İşlevsel, Daha Karanlık!

Dijital dünya, devrimini masaüstünden ziyade mobil platformlarda gerçekleştiriyor. Uygulamalar artık apayrı bir evren. Çoğu İnternet sitesi trafiğinin büyük kısmını mobil cihazlar üzerinden alıyor. Kayıp Rıhtım için de durum farklı değil.

Yeni temamızda çok daha hızlı bir mobil kullanım sizleri bekliyor. Eskiye oranla 2, hatta internet hızına bağlı olarak 3 kat daha hızlı bir Rıhtım sizlerle. Elbette masaüstü kullanımda da site hızı hatırı sayılır bir oranda artmış durumda.

Eski temada sizlere sunamadığımız pek çok fonksiyon yeni tasarımımızın doğal bir parçası olarak kullanıcıların deneyimine sunuluyor.

- Reklam -

İşin en güzel kısmı ise Gece Modu. Birçok uygulama ve internet sitesinde hâlihazırda erişilebilir olan bu imkân artık Rıhtım’da da mevcut. Kolay yorulan gözler için ışıkları kapatmak tek bir tuşa bakıyor.

Geçiş sürecinde tespit ettiğiniz hataları [email protected] adresinden ya da bu gönderinin altındaki yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Yeni temanın çeşitli özelliklerini, ilerleyen günlerde aktif etmeye devam edeceğiz.

Bunca zaman hep yanımızda oldunuz. Şimdi daha ileriye, birlikte gitme zamanı.

Kayıp Rıhtım v4’ün keyfini çıkartmanızı diliyoruz!

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

19 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

  Benim hoşuma gitti. En azından kötü değil. :slight_smile:

 2. Avatar for Rena Rena dedi ki:

  Ee nasıl ayarlıyoruz?

 3. Avatar for MelihAntepli MelihAntepli dedi ki:

  Şimdiden doğum günün kutlu olsun o zaman Kayıp Rıhtım hep birlikte nice yıllara :partying_face: :birthday: Yeni karanlık tema çok iyi olmuş. Beyaz tema benim gözleri mahvediyordu :slight_smile:

 4. Avatar for SJack SJack dedi ki:

  Forumun değil sitenin teması güncellendi. :slight_smile: Haberi okuduğunuz sayfanın en üst sağ köşesinde ay işaretine tıklarsanız karanlık modu aktif etmiş olursunuz.

 5. Avatar for Okuryorum Okuryorum dedi ki:

  Forumun da yenilenmiş sanki yoksa bu vincent vardı da ben mi görmemiştim? :slight_smile: Bu arada çok havalı olmuş bu tema, hoşuma gitti. :slight_smile: bundan sonra vincent kullanayım. @SJack hmm, ben görmemiştim. :slight_smile: @MelihAntepli hadi ya o kadar eski mi? Temalara bakmamıştım doğru düzgün ondan bilmiyordum sanırım. :slight_smile:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

14 cevap daha var.

peru kadın avcı

Peru’daki 9.000 Yıllık Kalıntılar, Kadınların Bölgedeki En Eski Avcılar Olduğunu Gösteriyor

Johnny Depp - Fantastic Beasts 3 Ayrılık

Johnny Depp, Fantastic Beasts Film Serisinden Ayrıldı