in

Yayınevleri Soru Hattımıza Göz Atmayı Unutmayın!

Kitapların büyülü dünyasına dair merak ettiğiniz bazı meseleler var, ancak kime soracağınızı bilemiyor musunuz? O kitap neden henüz çıkmadı, şu yazarı acaba basacaklar mı, diye uykularınız mı kaçıyor? Yayınevleri Soru Hattı hizmetimiz sizlere, merak ettiklerinizi hiçbir aracı olmadan ‘yayınevinin kendisine’ sorma imkânı tanıyor!

yayinevleri soru hatti

Kayıp Rıhtım ekibi olarak 10 yılı aşkın süredir, okurlarımızın hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. İnteraktifliğimizi yitirmeden, yıllarca sizlerle birlikte üretmekten büyük keyif aldık. Rıhtım’ın gerek eski, gerekse yeni forumunun en aktif bölümlerden biri olan Yayınevleri Soru Hattı da bu üretimin nimetlerinden biri.

Öyle ki ülkemizin pek çok saygın yayınevi, forumlarımızda sizlerin sorduğu sorulara doğrudan cevap verme inceliğini göstermek için bu minik projemize dâhil oldu. Nihayetindeyse ortaya fantastik kurgudan bilimkurguya, korkudan çizgi romana, çocuk edebiyatından diğer pek çok alana dair yayın yapan yayınevlerinin editörleri, Kayıp Rıhtım Forumunun daimi konukları oldular.

Siz de aşağıdaki yayınevlerine ve onların editörlerine, kolayca aklınıza takılan soruları iletip merakınızı giderebilirsiniz!

Akılçelen Kitaplar

Alfa Kitap

April Yayıncılık

Artemis Yayınları

Dedalus Kitap

Delidolu Kitap

DEX Kitap

Epsilon Yayınevi

Everest Yayınları

Gnome Kitap

Hep Kitap

İthaki Yayınları

Kapı Yayınları

Karakarga Yayınları

Laputa Kitap

Maya Kitap

Misis Kitap

Pegasus Yayınları

Timaş Yayınları

Vadi Yayınları

Burası daima yazarların, çevirmenlerin, editörlerin… kısacası yayın dünyasında emeği geçen sayısız insanın, sanal alemdeki buluşma noktası oldu.

Ve bunu, siz kıymetli okurlarımızın enerjisine borçlu.

Not: Soru hattımıza katılmak isteyen yayınevleri bizimle [email protected] adresinden iletişime geçebilirler.

Onur Selamet

1993 İstanbul. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu. Çeşitli kısa ve orta metraj film projelerinde yer aldı. Öyküleri kimi dergi ve fanzinlerde yayımlandı. 2013'ten beri üç arkadaşıyla birlikte Marşandiz Fanzin'in makinistliğini yapmaya devam ediyor. İlk öykü kitabı "Ölü Dalgıcın Sonbaharı" ise Eylül 2018'de yayımlandı.

yargic ve celladi ust

Friedrich Dürrenmatt’ın Polisiye Kitabı “Yargıç ve Celladı” Bizlerle

Kralkatili Güncesi Hakkında Teoriler

Kralkatili Güncesi Hakkında En Çok Konuşulan Birbirinden Fantastik Teoriler