Game of Thrones 8. Sezon Öncesi Yeni Video: Oyuncular Unutmaz!

Game of Thrones'un merakla beklenen final sezonuna günler kala oyuncularla ilgili oldukça keyifli bir video geldi!

Game of Thrones dizisinin final sezonunun başlamasına günler kaldı. Haliyle diziyi bekleyenler olarak heyecanımız iyice doruğa çıktı. (En azından birçoğumuzun.) Bu aşamada HBO da tanıtımlarına ara vermeden devam ediyor. Hoş, pek tanıtım gerekmese de muhtemelen dizi tarihinin en çok izlenen sezonlarından biriyle karşı karşıya olacağız.

İşte bu aşamada, oyuncuların diziyle ilgili anılarını anlattıkları bir video hazırlamışlar. Dile kolay, tam 10 yıllık bir maceradan bahsediyoruz. Haliyle bu dizide çocuk olup da şu an yetişkin olan birçok kişi tanıyoruz. Bizlerle büyüdüler. Bizler de onlarla birlikte büyüdük. Setteki ilk günleri, oynarken en keyif aldıkları kısımları, dizinin kendilerine göre en önemli bölümleri… Simalarına aşina olduğumuz oyuncularımız oldukça samimi bir şekilde düşüncelerini aktarmışlar.

Gelin eşekherif’in çevirdiği bu keyifli videoyu birlikte izleyelim!

* * *

Game of Thrones Final Sezonundan Önce Mutlaka İzlemeniz Gereken 21 Bölüm

GÖZ ATIN  Game Of Thrones'un 2019'a Ertelendiği Neredeyse Kesinleşti

Türk Canavarları Sözlüğü
Site Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni
1988, Darıca doğumlu. Kocaeli Üniversitesi İnşaat Teknikerliği bölümü mezunu. Türk Dili ve Edebiyatı alanında ikinci üniversitesini okumaya devam ediyor. Birçok gazete ve dergide yazıları ve öyküleri yayımlandı. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Game of Thrones 8. Sezon Öncesi Yeni Video: Oyuncular Unutmaz!

Game of Thrones’un merakla beklenen final sezonuna günler kala oyuncularla ilgili oldukça keyifli bir video geldi!

Başa dönün