in , , ,

“Rick and Morty” Animesinden İlk Klip: Çılgın İkili Japon Tarzıyla Geliyor

Rick and Morty: The Anime dizisinden ilk klip paylaşıldı. Adult Swim’in sevilen markası Japon tarzıyla izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Rick and Morty Animesinden İlk Klip Yayında
- Reklam -
- Reklam -

Adult Swim’in popüler çizgi dizisi Rick and Morty, bu yıl bir anime uyarlamasıyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yapımdan ilk tanıtım klibi kısa bir süre önce paylaşıldı.

Rick and Morty serisi çıkış yaptığı 2013 yılından bu yana popülerliğini koruyarak izleyiciyi kendine çekmeye devam ediyor. 10 yıldan fazla bir süredir Rick ve torunu Morty’nin maceralarını konu edinen çizgi dizinin 10 bölümden oluşan 7. sezonu geçen senenin ekim ayında yayınlanmıştı. Ancak hayranlar, 8. sezona kavuşmadan önce çılgın ikilinin Japon versiyonlarını izleme fırsatına erişecekler.

Spin-off için paylaşılan ilk görüntülerde tahmin edileceği üzere başrol karakterlerin anime versiyonları yer alıyor. Rick’in deney için kovalamasına maruz kaldığını, Morty’nin ise sanal gerçeklik dünyasına hapsolduğunu görülüyor. Bu çılgın ikiliyi Japon animasyon tarzında izlemek, hayranları fazlasıyla heyecanlandıracak gibi duruyor.

- Reklam -

Rick and Morty Animesinden İlk Klip Yayında

Rick and Morty 8. sezonun önümüzdeki yıl gelmesi bekleniyor. Fakat Adult Swim, popüler diziyi bir süreliğine rafa kaldırmak yerine anime uyarlamasıyla izleyicilere yeni maceralar sunmaya devam edecek. Söz konusu proje ilk olarak Mayıs 2022’de duyurulmuş, açılış jeneriği ise geçen yılki Comic-Con etkinliğinde paylaşılmıştı.

Toplamda 10 bölümden oluşacak olan Rick and Morty: The Anime, bu yılın sonlarına doğru Adult Swim ve Max platformlarında yayınlanmaya başlayacak. Yapımda, daha önce diziyle aynı evrende kısa animeler hazırlayan Takashi Sano görev alıyor.

Sano’nun yanı sıra Maki Nagano, Max Nishi ve Takenari Maeda gibi isimler de prodüktörlük koltuğunda oturacak. Seri için özel olarak hazırlanan Japon seslendirme kadrosunun da kısa animelerden tanınan isimlerden oluşması bekleniyor.

İşte Rick and Morty Animesinden İlk Klip | İZLE

YouTube video

(Videoyu YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

- Reklam -

Rick and Morty’nin anime uyarlamasının nasıl bir tepkiyle karşılaşacağı merak ediliyor. Yapım, bilindik çizgi karakterlerin anime formuna büründüğü nadir projelerden biri olacak. Çılgın dedektif ve yardımcısının çarpık maceralarının, Japon animasyon tekniğiyle çok başka bir havaya bürünmesi bekleniyor.

Animenin açılış jeneriği sosyal medya üzerinden pek olumlu karşılanmamıştı. Haliyle yeni paylaşılan ve doğrudan anime içi görüntülerin yer aldığı sahnenin nasıl bir tepkiyle karşılanacağı da merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: “Rick and Morty”nin Yaratıcısı Dizinin “The Simpsons” Gibi Onlarca Yıl Devam Edebileceğini Düşünüyor

Sizler de ilk kliple ilgili yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.


Dizi, sinema ve anime dünyası ile ilgili daha fazla haber için bizi Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Comic Book

Ayşe Yılmaz

Ankara doğumlu, Antalya'da yaşıyor. Hacettepe Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun. Hayalleri arasında iyi bir İngilizce öğretmeni olmak veya çevirmenlik yapmak var. İngilizce dışında Almanca da bilmekte. Boş zamanlarında kitap okumayı, yürüyüş yapmayı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

II. Ramses Heykelinin Kayıp Üst Yarısı 94 Yıl Sonra Bulundu

II. Ramses Heykelinin Kayıp Üst Yarısı 94 Yıl Sonra Bulundu

Omerta - Mario Puzo | Haftanın Kitabı #320

Omerta – Mario Puzo | Haftanın Kitabı #320