Patrick Rothfuss’un Rüzgarın Adı Eseri Animasyon Olursa!

Üçüncü kitabını beklemekten usandığımız Kralkatili Güncesi serisiyle ilgili hayranlar boş durmuyor. Serinin ilk kitabı "Rüzgarın Adı"ndan bir kesit olarak hazırladıkları bu animasyonu beğeniyle izleyeceksiniz!

Okurlarının, “Çıksın artık!” demekten yorulduğu ama yazarı Patrick Rothfuss’un pek de kulak asmadığını düşündüğümüz son yılların en başarılı fantastik serilerinden Kralkatili Güncesi’nin akıbeti hâlâ belirsiz. Fakat bu sırada serinin hayranları da boş durmuyor. Serinin ilk kitabı Rüzgarın Adı için hazırlanmış bu kısa animasyon, serinin sevenlerini mutlu edecek.

Ethan Becker adlı bir animatör çok basit şekilde 3 dakikalık, oldukça keyifli bir sahneyi animasyon olarak hazırlamış. Rothfuss da bu çalışmayı görüp blogunda, “Havalı bir şey görmek ister misiniz?” şeklinde paylaşarak duyurdu. Ve hazırlayan isme de gününü neşelendirdiğini söyleyerek teşekkür etti.

Bu tarz içerikler yazarımızı gaza getirir de son kitabı tamamlaması için şevk verir mi bilemiyoruz ama bizim için yeterli olmadığı kesin. İyisi mi gelin Rüzgarın Adı için hazırlanmış bu animasyonu  birlikte izleyelim!

Ayrıca dilerseniz bu animasyon nasıl oluşturulduğunu, karakter modellemesi yapılırken nelere dikkat edildiğini ve geri kalan yapım aşamalarını hemen aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Siz nasıl buldunuz?

  • 59
    Shares
GÖZ ATIN  Rüzgarın Adı 10. Yıl Baskısından Göz Kamaştıran Çizimler

Stranger Things Kitap

Patrick Rothfuss’un Rüzgarın Adı Eseri Animasyon Olursa!

Üçüncü kitabını beklemekten usandığımız Kralkatili Güncesi serisiyle ilgili hayranlar boş durmuyor. Serinin ilk kitabı “Rüzgarın Adı”ndan bir kesit olarak hazırladıkları bu animasyonu beğeniyle izleyeceksiniz!

  • 59
    Shares

 

 

Başa dönün
Daha fazla Video
One-Punch Man 2. Sezonundan Beklenen Fragman Geldi!

Uzun süredir yolunu gözlediğimiz One-Punch Man animesinin ikinci sezonuyla ilgili yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı!

Kapat