in

Patrick Rothfuss’un Rüzgarın Adı Eseri Animasyon Olursa!

Üçüncü kitabını beklemekten usandığımız Kralkatili Güncesi serisiyle ilgili hayranlar boş durmuyor. Serinin ilk kitabı “Rüzgarın Adı”ndan bir kesit olarak hazırladıkları bu animasyonu beğeniyle izleyeceksiniz!

ruzgarin adi animasyon
- Reklam -
- Reklam -

Okurlarının, “Çıksın artık!” demekten yorulduğu ama yazarı Patrick Rothfuss’un pek de kulak asmadığını düşündüğümüz son yılların en başarılı fantastik serilerinden Kralkatili Güncesi’nin akıbeti hâlâ belirsiz. Fakat bu sırada serinin hayranları da boş durmuyor. Serinin ilk kitabı Rüzgarın Adı için hazırlanmış bu kısa animasyon, serinin sevenlerini mutlu edecek.

Ethan Becker adlı bir animatör çok basit şekilde 3 dakikalık, oldukça keyifli bir sahneyi animasyon olarak hazırlamış. Rothfuss da bu çalışmayı görüp blogunda, “Havalı bir şey görmek ister misiniz?” şeklinde paylaşarak duyurdu. Ve hazırlayan isme de gününü neşelendirdiğini söyleyerek teşekkür etti.

Bu tarz içerikler yazarımızı gaza getirir de son kitabı tamamlaması için şevk verir mi bilemiyoruz ama bizim için yeterli olmadığı kesin. İyisi mi gelin Rüzgarın Adı için hazırlanmış bu animasyonu  birlikte izleyelim!

- Reklam -
YouTube video

Ayrıca dilerseniz bu animasyon nasıl oluşturulduğunu, karakter modellemesi yapılırken nelere dikkat edildiğini ve geri kalan yapım aşamalarını hemen aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

- Reklam -
YouTube video

Siz nasıl buldunuz?

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pasteldenn Pasteldenn dedi ki:

    Çok iyiydi gerçekten. Siteniz çok güzel bu arada tebrik ederim! :slight_smile:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Bir Yorum

Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

batman ninja kaplumbagalar ust

Batman & Ninja Kaplumbağalar: Pizza Tadında Enfes Bir Karışım

Lord of the Rings: Gollum

Lord of the Rings: Gollum Video Oyunu Duyuruldu!