in , ,

La Casa de Papel’in Ünlü Karakteri “Berlin”e Odaklanan Spin-Off Dizisinden Yeni Fragman

Berlin dizisinden yeni bir fragman paylaşıldı. La Casa de Papel dünyasında geçen ve popüler karaktere odaklanan Netflix dizisi yaklaşıyor.

Berlin Dizisinden Yeni Fragman: La Casa de Papel Dönüyor
- Reklam -
- Reklam -

Berlin dizisi için yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı. La Casa de Papel’in dünyasında geçen Netflix spin-off macerasının başrolünde Pedro Alonso yer alıyor.

Bu yılın sonlarına doğru yayınlanması beklenen Berlin dizisinde Pedro Alonso, Andrés de Fonollosa ya da diziye de adını veren nam-ı diğer Berlin rolüne geri dönüyor. La Casa de Papel’in öncesini anlatan dizide ayrıca Keila rolünde Michelle Jenner, Cameron rolünde Begoña Vargas, Roi rolünde Julio Peña, Damián rolünde Tristán Ulloa ve Bruce rolünde Joel Sánchez yer alıyor. Tüm öncül yapımlarda olduğu gibi, dizi ilerledikçe daha fazla karakterin ortaya çıkması için alan var.

Dizinin senaryosunu Álex Pina, David Oliva, David Barrocal ve Esther Martinez Lobato birlikte kaleme alıyor. Pina aynı zamanda La Casa de Papel’de olduğu gibi spin-off yapımın da başındaki isim olarak yer alıyor.

- Reklam -

Berlin Dizisinden Yeni Fragman: La Casa de Papel Dönüyor

Berlin dizisiyle ilgili ilk tanıtım fragmanı geçen mart ayında paylaşılmıştı. Şimdi de Netflix’in Brezilya’da canlı olarak gerçekleştirdiği TUDUM 2023 etkinliği ile yeni bir tanesi daha yayınlandı.

Tanıtım fragmanını Türkçe altyazılı olarak hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Berlin Dizisinden Yeni Fragman Türkçe Altyazılı | İZLE

YouTube video

(Fragmana YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

Plan: 44 milyon avro çalmak. Hem de tek seferde. La Casa de Papel’in dünyasında geçen BERLIN çok yakında.

- Reklam -

Orijinal dizi dijital yayın devi için bir fenomen haline gelmişti. İlk olarak İspanya’da Antena 3 kanalında yayınlanan dizi, yayın platformunun uluslararası dağıtımı için satın alındı. Aralık 2021’de final sezonu iki kısım halinde yayınlanan dizi, ilk haftasında 190 milyondan fazla izlenme saati elde etti. Toplamda 5 sezondan oluşan yapım konusu, müzikleri, mizahı ve karakterleriyle büyük beğeni topladı.

La Casa De Papel - La Hay De Maske

Dizinin bu başarısı sadece öncül spin-off ile kalmadı, aynı zamanda benzer bir senaryoya hizmet eden Kore uyarlamasının ortaya çıkmasına da neden oldu. La Casa de Papel: Kore adıyla yayınlanan dizinin şu anda 2 sezonu bulunuyor.

Berlin dizisi için yayınlanan yeni tanıtım fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilir, dizi dünyasından benzer haberler için bizi Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for SpaceMarine SpaceMarine dedi ki:

    Dizinin, Profesörden sonra en sevdiğim karakteri buydu. Böyle bir Spin-Off yapılacağını bilmiyordum, sevindim.

    “Hepsi planımın bi parçası…”

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Elite 7. Sezon Fragmanı ve Yayın Tarihi

Netflix’in İspanyol Yapımı Gençlik Dizisi “Elite”in 7. Sezon Fragmanı ve Yayın Tarihi Paylaşıldı

Linda Hamilton Stranger Things 5. Sezon ile Dönüyor

Terminator Yıldızı Linda Hamilton, “Stranger Things”in 5. Sezon Oyuncu Kadrosuna Katıldı