in , , ,

Johnny Depp Otel Odasında Baygın Bulununca Hollywood Vampires’ın Budapeşte Konseri İptal Edildi

Johnny Depp’in Budapeşte’deki Hollywood Vampires konserinden hemen önce otel odasında rahatsızlık yaşadığı ortaya çıktı.

Johnny Depp Sağlık Durumu
- Reklam -
- Reklam -

Johnny Depp hayranlarını korkuttu. Ünlü sanatçının da bir parçası olduğu müzik grubu Hollywood Vampires’ın Budapeşte konseri, sahneye saatler kala iptal edildi. İptal kararının ardındaki nedenin ise Depp’in otel odasında baygın hâlde bulunması olduğu ortaya çıktı.

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra müzik dünyasındaki performanslarıyla da adından söz ettiren Johnny Depp, Alice Cooper’ın da üyesi olduğu Hollywood Vampires grubu ile turneye çıkma kararı almıştı. Geçen haziran ayında yolu Türkiye’ye de düşen grubun temmuz programında ise Macaristan’ın başkenti Budapeşte yer alıyordu.

Johnny Depp ve grubu Hollywood Vampires Budapeşte konserini son anda iptal etmek zorunda kalarak hayranlarını üzmüş ve endişelendirmişti.

- Reklam -

Grubu geçen salı gecesi Budapeşte’de görmeyi umanlar, Instagram’da gösterinin iptal edildiğini öğrenerek hayal kırıklığı yaşamıştı.

Gruptan yapılan açıklamada konserin iptal nedeni açıklanmadı.

“Öngörülemeyen koşullar nedeniyle Vampires bu akşam Budapeşte’de gerçekleştireceği konseri iptal ediyor.”

“Sahnemizi görmek için yakın ve uzaklardan gelen tüm hayranlarımızı seviyor ve takdir ediyoruz ve gerçekten üzgünüz.”

Johnny Depp - Hollywood Vampires Konser

Depp, bu konserden birkaç hafta önce bir ayak bileği sakatlığı geçirmiş ve bu süreçte koltuk değnekleri ile yaşamak zorunda kalmıştı. Bu durum ABD’deki konser programını etkilese de turne programı pek fazla değişmemişti.

Johnny Depp Konser Öncesi Yaşadığı Durum Nedeniyle Tıbbi Müdahale Gördü

Aktarılanlara göre Johnny Depp, otel odasında o kadar kötü bir şekilde bayıldı ki doktor çağırmak zorunda kaldılar.

Bir yer gösterici konuya dair şu ifadeleri kullandı:

- Reklam -

“Her şey ayarlanmıştı, sahne hazırdı, sahne arkası ekibi parti için hazırdı. Kimse bir sorun çıkabileceğini düşünmedi. Özellikle de grup üyeleri öğleden sonra yapılması planlanan ses kontrolünü bile gerçekleştirmişken.”

İddialara göre Depp aşırı uyarılmış görünüyordu ve otel odasından çıkacak hâli bile yoktu.

Oyuncunun ne sebeple bayıldığına dair resmi açıklama yapılmazken sosyal medyada uyuşturucu ve intihar girişimi gibi çeşitli iddialar ortaya atıldı.

Johnny Depp - Hollywood Vampires Konseri

Ancak Hollywood Vampires’ın Avrupa turnesine devam edecek olması bu iddiaları yalanlar nitelikte. Her ne kadar sıradaki Slovakya konseri iptal edilse de grup 23 Temmuz günü Almanya’da sahne alacak. İptal edilen Budapeşte konserinin telafisi için de 30 Temmuz’da üç günlük bir konser verecekler.

Johnny Depp hakkındaki endişe verici bu habere dair sizin yorumlarınız neler? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Marca, Daily News Hungary, Mirror


Bizleri sosyal medya ve Google News üzerinden takip edebilirsiniz.

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Metalin Kendini Onarabildiği Keşfedildi

Metalin Kendini Onardığı İlk Kez Gözlemlendi: “Terminatör” Robotlar Ufukta Olabilir mi?

One Piece Dizisinden Yeni Fragman Yayında

One Piece’in Yeni Fragmanı Yayında: Netflix Dizisi Klasik Anime Sahnelerini Live-Action’a Taşıyor