in , ,

“Kulüp” Dizisinin 2. Sezon Çıkış Tarihi İlk Fragmanı ile Duyuruldu

Kulüp 2. sezon yayın tarihi ortaya çıktı. İlk sezonuyla ses getiren popüler Netflix Türkiye dizi macerasına kaldığı yerden devam ediyor.

Kulüp 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu
- Reklam -
- Reklam -

Kulüp 2. sezonun yayın tarihi ilk fragmanı ile duyuruldu. Dizinin hayranları uzun bir bekleyişin ardından yeni sezonu Eylül’de Netflix üzerinden izleyebilecek.

Kulüp dizisinin ilk sezonu, 1950’li yılların İstanbul’unda geçen bir hikâyeyi seyircilere sunmuştu. Dizi, Seferad Yahudisi Matilda ve kızı Raşel’in etrafında gelişen olaylar üzerinden yola çıkarak Türkiye’deki Yahudi cemaatinin hayatını ve tarihle yüzleşmesini ele alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

İlk sezonun merkezinde Gökçe Bahadır tarafından canlandırılan Matilda’nın 17 yıl hapiste kaldıktan sonra öz kızı Raşel (Asude Kalebek) ile ilişkisini kurma çabası yer alıyordu. Matilda, Raşel’in büyüdüğü yetimhanede yaşadığı hayatıyla ilgili farklı bir hikâye duyunca, annesi ve kızı arasında zorlu bir ilişki gelişir.

- Reklam -

Kulüp 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Yapım, İstanbul’un eğlence dünyasının köklü değişimine tanıklık eden bir gece kulübünde geçiyor. Matilda, kızını korumak ve aynı zamanda hayatını düzene koymak amacıyla gece kulübünde çalışmaya başlar. Bu, hem onun hem de çevresindekilerin hayatını kökten değiştirir. Dizi, Matilda’nın gece kulübünde karşılaştığı farklı karakterlerle olan etkileşimlerini ve zorlu mücadelesini anlatırken, aynı zamanda dönemin Türk Yahudi yaşantısına da odaklanır.

Kulüp 2. Sezon Konusu Ne Olacak?

Kulüp 2. sezon ise 1960’lı yılların İstanbul’unda geçmeye devam edecek. Hikâye, Rana’nın Kulüp’ün büyülü dünyasına hayranlıkla büyüdüğü bir ortamda şekillenecek. Matilda ve Çelebi, Kulüp’ü zorluklara rağmen ayakta tutabilmek için ellerinden geleni yaparken, Raşel’in Rana ile kendi ailesini kurma mücadelesi de dizinin yeni sezonunun önemli bir parçasını oluşturacak. 2. sezonda Kulüp ailesi, birbirine daha güçlü bir şekilde kenetlenerek zorluklarla başa çıkmaya çalışacak.

Yeni sezonun yönetmen koltuğunu Seren Yüce ile paylaşan proje yaratıcısı Zeynep Günay, bu sezon da seyircilere büyülü bir deneyim sunmayı amaçladıklarını dile getiriyor. Oyuncu kadrosuna ise yeni sezonda Halil Babür, Serra Arıtürk ve Ada Erma gibi isimler de katılıyor.

"Kulüp" Dizisinin 2. Sezon Çıkış Tarihi İlk Fragmanı ile Duyuruldu

- Reklam -

Dizinin hayranları uzun bir süredir 2. sezonun ne zaman yayınlanacağını ve fragmanı bekliyorlardı. Çekimleri geçen yılın temmuz ayında başlayan yapım, 15 Eylül’de tüm dünyayla aynı anda Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Dizinin yeni sezonundan yayınlanan ilk fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kulüp 2. Sezon Yayın Tarihi Duyuru Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmana YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

“Kulüp 2. sezon, zorlukları sevgiyle aşan karakterlerin hikayesini anlatmaya devam ederken, izleyicilerini de büyüleyici ve duygusal bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor.”

Yeni sezondan sizerin beklentileri neler? Sizce Kulüp ilk sezonda bitmesi gereken bir yapım mıydı? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, dizi dünyasından yeni haberler için bizi Google News’ten takip edebilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

NASA Mars Helikopteri Ingenuity - Yeni Uçuş

NASA, Mars Helikopterinin Kalkış ve İniş Anlarına Ait Yeni Görüntüler Yayınladı

İyi Hikâye: J.M. Coetzee'den Edebiyat Üzerine

J.M. Coetzee ile Arabella Kurtz’ün Hikâye Anlatma Sanatı Üzerine Psikoterapi Temalı Yazışmaları Türkçede