in ,

My Hero Academia: Heroes Rising Fragmanı Yayınlandı

My Hero Academia: Heroes Rising için İngilizce dublajlı ilk fragman yayınlandı. Boku no Hero Academia animesinin heyecanla beklenen ikinci filmi geliyor.

https://cdn.kayiprihtim.com/wp-content/uploads/2020/02/My-Hero-Academia-Heroes-Rising-orta.jpg

Funimation tarafından hazırlanan popüler anime serisinin ikinci filmi My Hero Academia: Heroes Rising (Boku no Hero Academia the Movie 2: Heroes: Rising) için İngilizce dublajlı ilk fragman yayınlandı.

My Hero Academia (Boku no Hero Academia), ilk gösterme girdiği 2016 yılından bu yana son dönemlerin en popüler animelerinden biri olmaya devam ediyor. Şu anda dördüncü sezonu devam eden anime serisi daha önce uzun metrajlı bir anime filmine de sahipti. 2018 yılında Legendary Studios, Hollywood için dizinin canlı aksiyon filmini çıkarmak için çalışmalar yaptıklarını açıklamıştı.

Boku no Hero Academia, her insanın özel bir gücünün olduğu ve bunun da özgünlük olarak adlandırıldığı bir dünyada geçiyor. Herhangi bir özgünlüğe sahip olmayan Izuku Midoriya, hayranı olduğu ve bir numaralı kahraman olarak geçen All-Might sayesinde güçler kazanır. Anime serisi de, Midoriya’nın katıldığı Kahramanlar Akademisi okulundaki hayatını ve en güçlü kahraman olma yolunda yaşadığı maceraları konu alıyor.

My Hero Academia - Heroes Rising

Anime severler tarafından konusu ve gidişatı itibarıyla çok sevilen My Hero Academia, başlangıçta da belirttiğimiz gibi halihazırda dördüncü sezonuyla yayınlanmaya devam ediyor. Serinin 2018 yılında çıkan ilk anime filmi Two Heroes, olumlu yorumlar almış ve iyi bir izlenme rakamına ulaşmıştı. İkinci filmi Boku no Hero Academia the Movie 2: Heroes Rising adıyla geçtiğimiz aralık ayında Japonya’da gösterime girmişti. Film şimdi de batı ülkelerinde yayınlanmaya hazırlanıyor. Bu amaçla tanıtım için İngilizce dublajlı fragmanı da sosyal medya üzerinden yayınlandı.

My Hero Academia: Heroes Rising | İngilizce Dublajlı Fragman

Yayınlanan fragman görüleceği üzere filmden birkaç önemli şeyi vurguluyor. Özellikle Deku ve Bakugo hayranları, ikilinin birlikte mücadele ettiği bir sahneye hazır olabilirler. Ayrıca tüm 1-A sınıfının da harekete geçtiği gözüküyor. Son olarak fragmanda görüldüğü üzere öğrencilere eşsiz özgünlüğü olan herhangi bir profesyonel kahraman yardım etmiyor. İzleyenlerin hatırlayacağı üzere ilk film The Two Heroes’da All-Might karakterinin önemli bir rolü vardı. Haliyle böyle bir durumda sınıfın yapabilecekleri batıdaki izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor.

Yayınlanan yeni fragmanı sizler nasıl buldunuz? My Hero Academia animesini takip ediyor musunuz? Filmi izlemek gibi bir planınız var mı? Kayıp Rıhtım Forum üzerinden yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* Mark Hamill, Netflix’in He-Man Animesinde İskeletor’u Seslendirecek

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Killers of the Flower Moon - Martin Scorsese

Killers of the Flower Moon: Martin Scorsese’nin Yeni Filmi Western Türünde Olacak

Tutankamonun Laneti

Tutankamon’un Laneti: Gerçekler ve Hayaller