in

Neil Gaiman “Kayıp Bayan Finch Vakasının Ardındaki Gerçekler” ile Bir Kez Daha Türkçede

Neil Gaiman’ın “Kayıp Bayan Finch Vakasının Ardındaki Gerçekler” adlı grafik romanı Elif Ersavcı çevirisiyle bizlerle.

bayan finch ust
- Reklam -
- Reklam -

Neil Gaiman tarafından 2008 yılında Sandman‘in çizerlerinden Michael Zulli ile birlikte hazırlanan bir çizgi romana ne dersiniz? Kayıp Bayan Finch Vakasının Ardındaki Gerçekler adlı grafik roman, Başka Düşler yayınevi aracılığıyla bizlerle.

Grafik roman aslen Neil Gaiman’ın “Smoke and Mirrors” adlı derlemesinde yer alan aynı adlı kısa hikâyeden uyarlanmış. Eser, okurları Londra sokaklarının altında gizemli bir maceraya davet ediyor.
bayan finchYanlarında katı ve hoşgörüsüz Bayan Finch’le birlikte, “Gecenin Düşlemi Kumpanyası” adlı bir yeraltı sirk gösterisi için küflü bodrum katlarına inen bu gruba siz de katılın. Haydi, içeri girin, hem şu hiddetli yağmurdan kurtulun hem de vampirlerin, rahibelerin, yanılsamaların ve Gerçekleşen Düşler Kabini’nin tuhaf dünyasına tanık olun!

Neil Gaiman ve birlikte pek çok esere imza attığı çizer Michael Zulli’den (Gecenin Yaratıkları, Sandman) nefes kesen bir grafik roman! Gaiman’ın büyülü gerçekçiliğini, Zulli’nin etkileyici çizimleri, tanınmış yazar ve kaligraf Todd Klein’ın hüneri ve Elif Ersavcı’nın yetkin çevirisiyle birleştiren ‘büyük kısmı sahici bir hikâye.’
Grafik romanın çevirisi hem çok sevdiğimiz hem de işinin ehli olduğunu bildiğimiz birine, Elif Ersavcı‘ya ait. 56 sayfalık, büyük boy eser kısa süre önce satışa sunuldu. Neil Gaiman hayranlarına duyurulur.

- Reklam -

- Reklam -

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

nasa yatak

NASA Yeni Deneyi İçin Yatarak Film İzleyecek Kişiler Arıyor – Maaş: 100 Bin TL!

nightwing rebirth 1 ust

Nightwing Cilt 1: Boynuz Kulağı Geçer mi?