in ,

Fargo 4. Sezon Çıkış Tarihi ve Fragman

Fargo 4. sezon çıkış tarihini duyuran fragman yayınlandı. FX’in sevilen dizisi yeni bölümleriyle sonunda geri dönüyor.

FX kanalının dikkat çeken dizilerinden Fargo için 4. sezon fragmanı sonunda paylaşıldı. Üçüncü sezonu 2017 yılında yayınlanan ve ekranlara uzun sayılabilecek bir ara veren Fargo, yeni sezonuyla hayranların karşısına çıkıyor.

Coen Kardeşler’in 1996 tarihli kült filmi Fargo‘nun, aynı adla televizyona adapte edilen versiyonunda; her sezon farklı bir hikaye konu ediliyor.

Hem Coen Kardeşler‘in ruhunu korumayı hedefleyen hem de özgün hikâyelere odaklanan yapım, 4. sezon bekleyişini bir hayli uzatmıştı.

Özellikle iki yılı aşan sessizlik hayranların, Fargo dizisi iptal mi edildi gibi sorular sormasına neden olmuştu. Diziye devam edileceği biliniyor olsa bile bu uzun ara izleyicileri korkutuyordu. Sonunda 4. sezon fragmanı yayınlandı. Yeni tanıtımla birlikte dizinin çıkış tarihi de kesinlik kazanmış oldu.

Fargo 4. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Üçüncü sezonu Haziran 2017 tarihinde yayınlanan FX dizisi, dördüncü sezonu için gün saymaya başladı. Dizinin yeni sezonu önümüzdeki nisan ayında yayında olacak.

Yeni sezonun başrolünde Amerikalı komedyen ve aktör Chris Rock hayranların karşısına çıkacak. Kendisini Lethal Weapon 4, Head of State, Top Five ve The Longest Yard gibi yapımlardan tanıyoruz.

Fargo 4 Sezon

Fargo 4. sezon kadrosunda yer alacak isimler ise şu şekilde: Jack Huston (Manhunt), Jason Schwartzman (Moonrise Kingdom), Ben Whishaw (Mary Poppins Returns), Jessie Buckley (Wild Rose), Uzo Aduba (Orange Is the New Black), Timothy Olyphant (Deadwood), Andrew Bird (The Young Pope), E’Myri Crutchfield (Vacation) ve Amber Midthunder (Legion).

Fargo 4. Sezon Konusu

Her sezon farklı karakterler ve farklı konular işleyen dizi, 4. sezonunda izleyenleri 1950’li yılların Amerika’sına konuk edecek. Göçmen akınıyla boğuşan Kansas eyaletinde geçecek dizi, Amerikan Rüyası peşinde koşan İtalyan ve Afrika kökenli iki ailenin tuhaf yaşantısına odaklanacak.

Fargo

Farklı kültürlerden gelen bu iki aile, aralarında bir uzlaşma ortamı sağlamak için en büyük oğullarını birbirleriyle takas ederek ilginç bir anlaşmaya imza atarlar. Bu sırada Kansas mafyası, uyuşturucu dünyası, haraçlar derken Fargo her zamanki gibi suç/drama/polisiye türlerinin aranan bütün bileşenlerini bir araya getirmeyi hedefliyor.

Fargo 4. Sezon Fragman

Dizinin yayınlanan ilk fragmanı bu şekilde oldu. Fargo 4. sezonu 19 Nisan 2020 tarihinde FX ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yeni sezona dair fragman ve konuya dair sizin yorumlarınız neler? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum‘da bizlerle paylaşmayı unutmayın.

* * *

* Lucifer 5. Sezonda Tanrı Rolü Belli Oldu

Kaynak: IGN

Bengü Akagül

1997'de Kadıköy'de doğdum. Kitap okumaya lisedeyken Doğu Yücel'in romanı Varolmayanlar ile başladım. Bir zamanlar okuru olduğum yazarlar ve şairlerle zaman içinde çalışma fırsatı da yakaladım. Şimdilerdeyse okuyarak, yazarak ve izleyerek günleri deviriyorum.

birds of prey yırtıcı kuşlar ikinci fragman

Birds of Prey Filminden Yeni Fragman Yayında

Wikipedia Erişim Tarihi

Wikipedia Ne Zaman Açılacak Sorusuna Bakan’dan Yanıt