in

Feyyaz Yiğit’in Başrolünde Olduğu “Gibi” Dizisinde 4. Sezon Çekimleri Başladı

Gibi 4. sezon çekimleri başladı. Acun Ilıcalı’nın dijital yayın platformu Exxen’de yayınlanan dizi, macerasına ara vermeden devam ediyor.

Gibi 4. Sezon Cekimleri
- Reklam -
- Reklam -

Gibi 4. sezon ile geri dönüyor. Exxen ekranlarında izleyicilerle buluşan yapım, yeni bölümleri ile geri dönecek. Çekimlerin başladığı, resmi hesaplar tarafından doğrulandı.

İlk sezonu 2021 yılında yayınlanan ve platformunun en popüler işleri arasına girmeyi başaran Gibi dizisi yoluna devam ediyor.

Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit’in senaristliğini paylaştığı dizide yönetmenlik bugüne kadar Ömer Sinir ve Onur Uzun imzalarını taşıdı.

- Reklam -

Yeni nesil komedi yapımları arasında özel bir yer edinen Gibi’de 10 bölümden oluşan 3. sezon 23 Aralık 2022 tarihinde noktalanmıştı.

Exxen’in Ünlü Komedi Dizisi Gibi 4. Sezon için Çekim Aşamasında Geçti

3. sezonun ardından bir ay geçmeden, 4. sezon için çekimlerin başladığı haberi geldi. Dizinin resmi sosyal medya hesapları üzerinden prodüksiyon aşamasına geçildiği şu sözlerle duyuruldu:

“Doğrulanmış Gibi 4. Sezon çekimleri, paltolu, ceketli ve gocuklu seçenekleriyle başlamıştır.”

Gibi 4 sezon

Başrollerinde Feyyaz Yiğit (Ölümlü Dünya), Kıvanç Kılınç (Diriliş: Ertuğrul) ve Ahmet Kürşat Öçalan (Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi) isimlerinin yer aldığı dizi, ortaya koyduğu mizah anlayışıyla kendine has bir izleyici kitlesi yakalamayı başarmıştı.

Her bölüm yeni bir hikâyenin anlatıldığı durum komedisi; Yılmaz, İlkkan ve Ersoy karakterlerinin içlerine düştükleri tuhaf olaylarla başa çıkma yollarını konu alıyor.

Gibi 4. Sezon Çekimleri Başladı

- Reklam -

Exxen’in internet sitesinde, yapım hakkında şu ifadelere yer veriliyor:

“Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaş. En büyük özellikleri ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermek. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütüyor, işleri saç baş yolduracak seviyeye getiriyorlar. Onlar her gün yaşadığımız talihsizliklerin, tuhaf olayların ve çaresizliklerin cisimleşmiş hâli.”

Altın Kelebek’ten Ödülle Döndü

Yapım son olarak 48. Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu ve En İyi Komedi Dizisi dallarında ödüle layık görülmüştü.

Gibi 4. Sezon Ne Zaman

Dizinin oyuncu kadrosunda Yiğit, Kılıç ve Öçalan’a Ezgi Ay, Ümran Şakir Celal Öztürk, Özer Arslan, Burcu Oktav, Can Sertaç Adalıer, Eray Sel ve Mustafa Erkan gibi isimler eşlik etti.

Gibi 4. sezon çıkış tarihi hakkında ise şu an için resmi bir açıklama yapılmış değil.

Siz dizinin geldiği yeri nasıl yorumluyorsunuz? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, bizleri Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Instagram

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Skandar ve Unicorn Hırsızı - A.F. Steadman

A.F. Steadman’ın Filme de Uyarlanacak Olan Fantastik Romanı “Skandar ve Unicorn Hırsızı” Türkçede

Bihter Film Oluyor - Aşk-ı Memnu

“Aşk-ı Memnu” Filme Uyarlanıyor: Başrole Geçecek Yıldız Belirlendi