in

Hannibal 4. Sezon Netflix ile Geri Dönebilir

Hannibal 4. sezon ile Netflix’e gelebilir. Dizinin başrolü Mads Mikkelsen ve yapımcısı Bryan Fuller açıklamaları ile hayranları heyecanlandırdı.

hannibal 4. sezon netflix nbc
- Reklam -
- Reklam -

Hannibal 4. sezon ile Netflix platformuna gelmeye hazırlanıyor olabilir.

2010’lu yılları sallayan seri katil dizisi Hannibal, ülkemizde oldukça büyük bir izleyici ve hayran kitlesine sahip yapımlardan birisi. Öyle ki Hannibal kendisinden sonraki pek çok diziye esin kaynağı oldu. 2013’te yayın hayatına başlayan dizi, 2015 yılında ucu açık bir şekilde sona ermişti. Gelecek günlerde ilk üç sezonuyla Netflix platformuna gelmesi beklenen dizinin maceraya kaldığı yerden devam edebileceği iddia edildi. Üstelik bu söylentileri olağan kılan en büyük etken, Dr. Hannibal Lecter karakterinin bizzat kendisine hayat vermiş Mads Mikkelsen’ın yaptığı paylaşım oldu.

Dizinin hayranları uzunca bir süredir final vermiş yapım için dördüncü sezona kavuşmayı beklemekteydiler. Üç sezonu NBC kanalında yayınlanan Hannibal adına hem başrol Mikkelsen, hem de yapımcı Bryan Fuller dördüncü sezon için olan fikirlerin rafa kaldırılmadığını pek çok kez belirtmişlerdi. Üstelik onların bunu söylemesindeki en büyük sebep NBC’nin dizinin sadece yayıncı kanalı olmasıydı; yani istendiği takdirde Hannibal kolayca başka bir kanalda yayın hayatına devam edebilirdi.

- Reklam -

hannibal 4. sezon netflix

Hannibal Yapımcısı Bryan Fuller: “Hiç Kimse Diziden Vazgeçmedi!”

Fuller için yayın yapmak istedikleri ilk platform aslında seneler önce Amazon Prime olmuştu. Çünkü Netflix’in Hannibal adına ayırmak istediği bütçe oldukça kısıtlıymış. Ancak anlaşıldığı üzere Netflix bu sene için kararını değiştirmiş olacak ki yapımın 4. sezonunun dahi bu platform adına çekileceği düşünülüyor. Bryan Fuller geçen sene içerisinde dizi hakkında şu cümleleri söylemişti:

“Şunu açıklığa kavuşturmak istiyorum; ben de, dizinin oyuncuları da, baş yapımcı da diziyi yapmak istiyoruz. Fikir üzerinde işleyen bir saat olduğunu veya fikrimizin bir son kullanma tarihi olduğunu düşünmüyorum. Hiç kimse diziden vazgeçmedi!”

Bütün bunlardan hareketle hayranlar geçen günlerde Mads Mikkelsen tarafından yapılan Instagram paylaşımından da yola çıkarak dördüncü sezon hakkında heyecanlanmaya başladılar. Çünkü Mikkelsen yaptığı paylaşımda şunları söylemişti:

“Hannibal önümüzdeki ay Netflix’e geliyor: Yoksa Hannibal 4. sezon yolda mı?”

- Reklam -

Henüz yeni sezon hakkında resmi bir onay gelmemiş olsa da Indiewire konu hakkında yapımcıları sıkıştırmaya devam ediyor. Her şey yolunda giderse önümüzdeki seneye doğru Hannibal’ın yeni sezonuna kavuşmayı ümit edebiliriz.

hannibal 4. sezon

Şu an Netflix İngiltere ve Amerika’da yayına giren Hannibal’ın Avrupa ülkeleri için ne zaman erişime açılacağı ise henüz belli değil.

Sizce Hannibal 4. sezon ile geri dönmesi mümkün mü? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’dan bizlerle paylaşabilirsiniz.


* The Silence of the Lambs Devam Dizisi “Clarice” Geliyor

Kaynak: Indie Wire

Furkan Emir Aktaş

1999 Ankara doğumluyum. Çizgi romanlar, fantastik romanlar, bilgisayar oyunları özellikle ilgili olduğum alanlar. Hacettepe Üniversitesi'nin Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde okumaktayım. 2013'ten beri serbest olarak bazı çizgi romanların ve çeşitli akademik makalelerin çevirilerini yapmaya devam ediyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Sivas Gizemli Yer Altı Şehri Tünel

Sivas’ta Olası Yer Altı Şehrine İnen Gizemli Bir Tünel Bulundu

beyond blue oyun inceleme

Beyond Blue İncelemesi: Uçsuz Bucaksız Maviliklere Doğru