in

Konuşanlar Exxen’e Geliyor: Hasan Can Kaya’nın YouTube Programı Yeni Evini Buldu

Konuşanlar, Exxen’e geliyor! Hasan Can Kaya’nın fenomen komedi programı, Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformunda yayınlanacak.

Konuşanlar Exxen Hasan Can Kaya Acun Ilıcalı
- Reklam -
- Reklam -

Acun Ilıcalı’nın yeni çevrim içi kanalı Exxen’de hazırlıklar sürüyor. Ilıcalı’nın son transferi ise popüler komedi programı Konuşanlar ve Hasan Can Kaya oldu.

Koronavirüs pandemisi tüm dünyada milyonlarca insanı eve kapatırken dijital medyadaki içerikler bir kez daha değer kazandı. Netflix gibi büyük devler abone sayılarını artırırken bağımsız programlar da kendilerine alternatif alanlar bulabildi. Kuşkusuz bu alanları en iyi değerlendiren de YouTube platformunda yaptığı platformu ile dikkatleri üzerine çeken Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programı oldu. Fenomen yayın, yeni dönemde Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen’e geliyor.

Pandemi sürecinde, özellikle ülkemizde de büyük ölçüde yasaklamaların yapıldığı dönemde Hasan Can Kaya’nın komedi programı Konuşanlar, Türkiye’nin aradığı eğlence kaynağı haline geldi. Kısa sürede viral olarak kulaktan kulağa yayılan program, artık Acun Ilıcalı’nın yeni kanalı Exxen için geliştirilecek.

- Reklam -

Konuşanlar Programının Formatında Değişiklik Olup Olmayacağı Henüz Bilinmiyor

Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabı üzerinden hikâye olarak paylaştığı fotoğrafta, “Hasan Can Kaya ile Konuşanlar Exxen’de, hepimize hayırlı olsun,” ifadesi yer aldı.

Programın yeni kanalında ne zaman yer almaya başlayacağı ya da Konuşanlar’ın formatında herhangi bir değişikliğe gidilip gidilmeyeceği şimdilik bilinmiyor.

Konuşanlar Exxen Hasan Can Kaya Acun Ilıcalı

Seyirci karşısında, seyirciyi de doğrudan programa dahil ederek gerçekleştirilen komedi şovu; seçilen bazı isimlerin konuk olarak sahneye alınıp onlar üzerinden soru-cevap şeklinde geliştirilen muhabbet üzerine kurulu. Konuşanlar, başarılı bir konuşmacı olursa kara tahtada isminin yanına çarpı alarak diğerlerinin önüne geçiyor.

- Reklam -

Program, son zamanlarda neredeyse her bölümüyle YouTube’da Trendler sekmesinde yer almayı başarıyor. Şimdiye kadar toplamda 27 bölüm yayınlanan Konuşanlar programı, kimi zaman ünlü isimleri de konuk alıyor. Bu zamana kadar şova katılan isimler arasında Derya Uluğ, İlyas Yalçıntaş, Eda Ece, Anıl Piyancı ve Aylin Kontente gibi isimler yer alıyor.

Konuşanlar YouTube kanalının ise şu anda toplam 1,16 milyon abonesi bulunuyor. Kanalın toplam izlenme sayısı ise 100 milyondan fazla.

Dijital yayın platformu Exxen 1 Ocak 2021 tarihinde yayına girecek.

Konuşanlar Exxen Hasan Can Kaya Acun Ilıcalı

Peki siz Konuşanlar’ı takip ediyor muydunuz? Yeni platformu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Netero Netero dedi ki:

    Ben takip ediyordum. Acun gibi birinin platformuna geçtikten sonra takip etmeyi bırakacağım.

  2. Avatar for Tobizume Tobizume dedi ki:

    Son 2-3 bölüm hariç hepsini izlemiştim. Popülerleştikçe ilgi çekmeye çalışan seyircilerin dahil olması ve izleyicinin istememesine rağmen tekrar ünlü konukların dahil olmasıyla kalitesi düşmeye başlamıştı. Acun’un platformuna katılacağını öğrenince izlemekten tamamen vazgeçtim.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Yokuştaki Salyangoz - Strugatski Kardeşler

Yokuştaki Salyangoz: Strugatski Kardeşlerden İronik Bir Bilimkurgu Klasiği

Blood of Zeus İncelemesi

Blood of Zeus İncelemesi: Kanlı Bir Yunan Mitolojisi Davetiyesi