in

DC’s Legends of Tomorrow 7. Sezonun Ardından İptal Edildi

Legends of Tomorrow 8. Sezon iptal edildi. The CW’nin en eski Arrowverse dizilerinden birinin daha yayın macerası son buldu.

Legends of Tomorrow 8. Sezon iptal
- Reklam -
- Reklam -

Legends of Tomorrow 8. Sezon için iptal kararı çıktı. The CW kanalında yayınlanan Arrowverse dizisi, 7. sezonun ardından son bulmuş oldu.

The CW kanalı dizilerinin, özellikle de Arrowverse izleyicileri için farklı bir yıl oldu. Kanal, geleneksel olarak The CW serilerinin çoğuna her yeni yılın başında, genellikle ocak sonu ve şubat başında erken yeni sezon onayı verir. Ancak 2022 yılı farklı başladı çünkü WarnerMedia’nın The CW kanalını satmak istediği ve Paramount’un da kanalı almak için bu satışla ilgilendiği belirtildi.

Tüm bu satış çalkantıları nedeniyle The CW’nin normalde çoktan açıklaması gereken yeni sezon veya iptal kararları da bu süre boyunca gecikti. Fakat bir-iki aylık bir bekleyiş sonunda, kanal hayranları için üzücü olan haberi sonunda açıkladı. Legends of Tomorrow, yayınlanan 7 sezonun ardından resmen iptal edildi.

- Reklam -

Legends of Tomorrow 8. Sezon İptali Sonrası Yapımcısı Açıklama Yaptı

DC's Legends of Tomorrow 8. Sezon İptal Edildi

Dizinin baş yapımcılarından ve yürütücü yapımcılarından Keto Shimizu, haberi Twitter üzerinden verdi ve dizide emeği geçen herkese teşekkür etti.

“Pekala millet. İnanılmaz bir süreç oldu. Ancak The CW, Legends of Tomorrow 8. sezonunun olmayacağını bildirdi. Kalbimiz kırık ama aynı zamanda oyuncularımızın, ekibimizin ve yazarlarımızın bu küçük gösteriye katkıda bulundukları harika iş için de minnettarız.

“Hayranlarımıza teşekkür ederiz. Garip uyumsuzlar grubumuza olan sevginiz ve tutkunuz, her molayı, her senaryoyu, her günü, her kurguyu ve tüm bu karışımı içeren sıkı çalışmaya değdiğinin bir göstergesi. Sizi görüyoruz, sizi seviyoruz ve Waverider’da her zaman bir yeriniz olacak.”

- Reklam -

The Legends of Tomorrow Writers Room adlı Twitter hesabı da bir gönderi paylaştı ve hayranlarına yıllar boyunca verdikleri destek için yürekten teşekkür etti.

Legends of Tomorrow’un durumunun tehlikede olduğuna dair raporlar ilk olarak mart ayının başlarında, çeşitli Arrowverse yapımlarına dair haberler gelmeye başladığında ortaya çıktı. The Flash ve Superman & Lois dizileri için yeni sezon onaylarına kesin gözle bakılırken, Legends of Tomorrow ve Batwoman, 2022-2023 sezonu listesinden çıkarılma riskiyle karşı karşıyaydı. Süreç, tahmin edildiği gibi ilerledi ve 8. sezon iptal edildi.

Legends of Tomorrow 8. sezon iptali konusunda sizler neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Space Force 3. sezon iptal edildi

Steve Carell’lı Netflix Dizisi Space Force’un Devam Sezonu İptal Edildi

Amber Heard Aquaman 2 Kovulsun Kampanyası

Amber Heard’ün, Aquaman 2 Filminden Çıkarılması için Başlatılan Kampanya 2,6 Milyon İmzaya Ulaştı