in ,

Space Force 2. Sezon Fragmanı: Steve Carell’lı Netflix Dizisi Geri Dönüyor

Space Force 2. sezon fragmanı yayınlandı. Steve Carell’lı Netflix komedi dizisi, yeni bölümleri ile maceraya kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor.

Space Force 2. Sezon Fragmanı | İZLE

Space Force 2. sezon fragmanı paylaşıldı. Başrolünde Steve Carell’ın yer aldığı Netflix komedi dizisi, 2 yıllık bir aradan sonra devam bölümleri ile dönmeye hazırlanıyor.

Eski Amerika başkanı Donald Trump’ın kurduğu uzay kuvvetlerini parodileştirerek anlatan Space Force’da başrolde yer alan Steve Carell’a, John Malkovich, Ben Schwartz, Tawny Newsome, Diana Silvers, Jimmy O. Yang ve Don Lake gibi isimler eşlik ediyor. Bir iş yeri komedisi olarak işlev gören ilk sezon, karmaşık eleştiriler aldı. Diziyi izleyenlerin birçoğu, gerçek komedi ve kahkaha unsurlarının yapımda eksik olduğunu ve böyle önemli yeteneklerin boşa harcandığını söyledi.

The Office dizisi ile büyük başarı elde eden Steve Carell ve Greg Daniels tarafından ortaklaşa oluşturulan Space Force, orta halli tepkilere rağmen çıkışından birkaç ay sonra 2. sezon için onay almayı başardı.

Yeni sezon onayı alan yapıma ortak sorumlu olarak Parks and Recreation’dan Norm Hiscock dahil oldu. Ayrıca One Mississippi’den tanınan Ken Kwapis’in de yönetmen koltuğuna oturacağı açıklandı.

2. sezonuyla ilgili onayını Kasım 2020’de alan Space Force’un beklenen fragmanı da nihayet yayınlandı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Space Force 2. Sezon Fragmanı | İZLE

Yeni görüntülerden de anlaşıldığı kadarıyla Space Force 2. sezon, hâlâ yeni şube kurma çabalarıyla cebelleşen ekibe odaklanıyor. Şakalar, sarhoşluklar, ültimatomlar, cinsel gerilim, uyuşturucu kullanımı ve genel saçmalıkların tümü, bazı konuk yıldızlarla birlikte geri dönen oyuncu kadrosunu içeren yeni fragmanda sergileniyor. Patton Oswalt uzayda bir astronot olarak ortaya çıkarken, Tim Meadows, Carell ve ekibine Uzay Kuvvetleri organizasyonunda değerlerini kanıtlamaları için beş ay veren bir yetkili olarak diziye dahil oluyor.

Space Force’un ilk sezonu pek çok kişinin beklediği kadar büyük bir hit olmasa da, hâlen bir şansı bulunuyor. Carell’ın özellikle bilgisiz bir otorite figürünü oynaması ve geri kalan oyuncu kadrosunun yıldızlardan oluşması, hâlâ önemli bir çıkış yakalayabileceğini gösteriyor. Ancak ilk sezondaki hatalarından ders çıkarıp çıkarmadıkları, 18 Şubat 2022’de yayınlanacak olan yeni sezon bölümleri ile ortaya çıkacak.

Space Force 2. sezon için yayınlanan yeni fragmanı sizler nasıl buldunuz? Dizinin ilk sezonu sonrası yeni bölümlerden beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

ülkü tamer orhan pamuk nobel edebiyat ödülü

Ülkü Tamer: “Nobel, Orhan Pamuk’a Yararlı Olacak, Türk Edebiyatı Açısından ise Abartılmamalı”

antik roma gladyatör arenası isviçre

İsviçre’de Antik Roma’dan Kalma En Güncel Gladyatör Arenası Bulundu