Gece Yarısı Güneşi Twilight

Supernatural Dizisi 15. Sezonuyla Veda Ediyor

Supernatural ekranlara veda ediyor. Dean ile Sam'in iblisler ve canavarlarla yaptığı uzatmalı dansta son perdeye ulaştık.

İlk kez 2005 yılında yayınlanmaya başlayan ve tarihin en uzun soluklu fantastik dizilerinden biri olma başarısı gösteren Supernatural 15. sezonuyla ekranlara veda ediyor.

Jensen Ackles (Dean), Jared Padalecki (Sam) ve Misha Collins (Castiel), Twitter üzerinden ortak bir video yayınladılar. Bu paylaşımla Supernatural dizisinin önümüzdeki sonbahar aylarında gösterime girecek olan yeni sezonla birlikte sona ereceği duyuruldu. Seriyi güzel bir kapanışla bitireceklerini belirten oyuncular tüm bu süre zarfında kendilerini izleyen hayranlarına da teşekkür etti.

(Artık yaşlarını iyice belli eden Sam ve Castiel’in yanında hâlâ 25’lik delikanlı gibi görünen Dean’ın sırrını biri bize açıklasın…)

Kayıp babalarının izinden giden Dean ve Sam Winchester‘ın maceralarını konu alan dizi başlangıçta beş sezon olarak planlanmıştı. Ancak buna rağmen dizi izleyicilerden büyük ilgi görünce yoluna devam etmişti. Böylece sarı gözlü iblis Azazel‘den intikam almak için yollara düşen iki kardeş meleklerle şeytanlar arasındaki bir savaşa karışmış, ölüp ölüp dirilmiş ve daha çok belaya bulaşmıştı. Biz de bu sayede Castiel, Bobby ve Crowley gibi pek çok ilginç karakterle tanışmış olduk.

Supernatural’ın 15. ve son sezonu 20 bölümden oluşacak ve bu sonbaharda CW ekranlarında yayınlanacak.

GÖZ ATIN  Constantine Filmi J.J. Abrams Önderliğinde Gelebilir

antares
Yirmi yılı aşkın bir zamandır fantastik edebiyat, bilimkurgu, çizgi roman ve bilgisayar oyunlarıyla haşır neşir oluyor. Fantastik edebiyat alanında dört basılı kitabı bulunan yazar, Kayıp Rıhtım'ın yanı sıra Oyungezer dergisinde de serbest yazar olarak çalışmakta, çeşitli yayınevlerinde çevirmen ve editör olarak görev almaktadır.

Supernatural Dizisi 15. Sezonuyla Veda Ediyor için 2 yorum

  1. frht45 dedi ki:

    Hayatta inanmam. Gözümle görmem lazım. :grin:


  2. narpal dedi ki:

    Başladığında üniversiteye yeni girmiştim şimdi çocuk çoluğa karıştık. Vay be. Her sezonun bir anısı var.


Supernatural Dizisi 15. Sezonuyla Veda Ediyor

Supernatural ekranlara veda ediyor. Dean ile Sam’in iblisler ve canavarlarla yaptığı uzatmalı dansta son perdeye ulaştık.

Başa dönün