in

The Boys’un 4. Sezonu için Çekim Tarihleri Ortaya Çıktı

The Boys 4. sezon çekim tarihi belli oldu. Amazon’un süper kahraman temasına farklı bakış sunan dizisinin 3. sezonu devam ediyor.

the boys 4. sezon cekim
- Reklam -
- Reklam -

The Boys 4. sezon çekim tarihi açıklandı. Amazon Prime Video’nun süper kahraman temalı dizisi, yolculuğuna en az bir sezon daha devam edecek.

Dizinin başrolünde yer alan Karl Urban, 4. sezon çekimlerinin yakında başlayacağını açıkladı. Prime Video dizisinde Billy Butcher’ı canlandıran Urban, dizinin 2019’daki ilk sezonun ardından hızla hayranların favorisi haline geldi. Dizide ayrıca Hughie Campbell rolünde Jack Quaid, Annie January/Starlight rolünde Erin Moriarty, Frenchie rolünde Tomer Kapon ve Mother’s Milk rolünde Laz Alonso gibi isimler yer alıyor. Şu anda 3. sezonu yayınlanmaya devam ediyor ve toplamda 8 bölümden oluşan sezonun 7 bölümü yayınlanmış durumda.

3. sezon şu ana kadar Jensen Ackles’ın canlandırdığı Soldier Boy karakterinin geçmişinden, Victoria Newman’ın (Claudia Doumit) Vought CEO’su Stan Edgar (Giancarlo Esposito) ile olan ilişkisine kadar bir dizi heyecan verici yeni bilgiler sundu. Oldukça kanlı geçen 2. sezon finalinden sonra The Boys ekibi meşrulaştı ve süper kahramanları hizada tutmaktan sorumlu bir hükûmet birimi haline geldi. Böylece Vought’un geçici süper kahraman yaratan serumu gibi bazı bileşenlere de erişimini sağladı. Bu da The Boys’un kendi süper güçlerini elde etmesine yol açtı. The Boys ve The Seven arasındaki gerilim tüm zamanların en yüksek seviyesindeyken, kalan son bölümde aksiyonun doruğa çıkmasına kesin gözle bakılıyor.

- Reklam -

The Boys 4. Sezon 2023 İçinde Gelebilir

The Boys 4. sezon

The Boys’un 3. sezon finalinden önce Collider’a konuşan Karl Urban, 4. sezona ait yeni bilgiler sundu ve hayranların takımı beklenenden daha erken şekilde bir arada görebileceklerini söyledi. Urban, 4. sezon çekimlerine ağustos sonunda başlamayı planladıklarını, yani izleyicilerin muhtemelen gelecek yıl Prime Video’ya yeni bölümlerin gelmesini bekleyebileceğini açıkladı.

“Evet, muhtemelen 4. sezon çekimlerine 22 Ağustos’ta başlıyoruz. Bu yüzden geri dönüyorum, Butcher’ı geri almak için sabırsızlanıyorum. Oynaması eğlenceli bir çete, sıkı çalışıyoruz ve sıkı oynuyoruz ve bu sezonun sonunda karakterleri bıraktığımız yerden nereye götürdüklerini görmek için sabırsızlanıyorum.”

- Reklam -

Hatırlanacağı üzere Amazon, 3. sezonun çıkışından sadece bir hafta sonra The Boys’a 4. sezonuna resmi onay vermişti. Şu an nasıl bir finalle sona ereceği bilinmeyen 3. sezon sonrası elbette yeni sezonda neler olabileceği hakkında pek bir şey bilinmiyor. Yine de, orijinal oyuncu kadrosunun tamamı olmasa da çoğunluğun geri döneceği düşünülüyor.

“The Instant White-Hot Wild” adlı The Boys 3. sezon final bölümü, 8 Temmuz Cuma günü Amazon Prime Video kütüphanesindeki yerini alacak.

The Boys’un halihazırda yayınlanmakta olan 3. sezonu hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce dizi nasıl gidiyor? Yorumlarınızı ve olası 4. sezon teorilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

What If…? 2. Sezon Çıkış Tarihi Belli Oldu

Marvel’ın Animasyon Dizisi “What If…?”in 2. Sezonunun Ne Zaman Yayınlanacağı Sızdırılmış Olabilir

Ölüm Can Düşmanım - Elias Canetti

Ölüm Can Düşmanım: Geçmişe ve Geleceğe Ölümün Penceresinden Bakabilmek