in ,

Marvel’ın Animasyon Dizisi “What If…?”in 2. Sezonunun Ne Zaman Yayınlanacağı Sızdırılmış Olabilir

What If…? 2. sezon çıkış tarihi belli olmuş olabilir. Marvel Sinematik Evreni’nin animasyon serisi, maceralarına farklı gerçekliklerde devam ediyor.

What If…? 2. Sezon Çıkış Tarihi Belli Oldu

What If…? 2. sezon çıkış tarihi sızdırılmış olabilir. Marvel Sinematik Evreni’nin Disney Plus üzerinden yayınlanan ilk animasyon dizisi, yeni maceraları ile hayranlarıyla bulşmaya hazırlanıyor

Marvel’ın 4. faz yapımları arasında yer alan seri, geçen yıl yayınlandığında hayranlar ve eleştirmenler tarafından yüksek notlar almayı başardı. İzleyicilerin çoğu tanınan kahramanların ekrana yansıtılan alternatif öykülerini görmekten memnun kaldı. Animasyon tarzı, seslendirme ekibi ve genel resimde hikâyelerin kendi sesini bulması ile yapılan incelemelerde olumlu bir nokta olarak ele alınmıştı. Bununla birlikte ilk sezonu geride bırakan seri Gözcü’nün kurduğu ünlü Guardians of the Multiverse ekibini tanıtmıştı.

Disney+ Hollanda tarafından yayınlanan bir bültende Marvel etiketini taşıyan animasyon dizisinin çıkış tarihi de gözüktü. Guardians of the Multiverse ekibinin paylaşıldığı resmin altında dizinin yeni sezonunun 20 Temmuz 2022 tarihinde dijital platform üzerindeki yerini alacağı gösterildi. Yazar A.C. Bradley 2021 yılında ilk sezonunu tamamlayan yapımın 2022 yılında yeni bir sezonla daha ekranlara geleceğini doğrulamış ancak kesin tarih vermekten kaçınmıştı.

What If…? 2. Sezon Tanıdık Karakterleri Yeniden Ziyaret Edebilir

What If...? 2. Sezon Çıkış Tarihi

2. sezon çıkış tarihi her ne kadar sızdırılmış gibi görünse de hayranlar bu kadar yakın bir yayın tarihi olmasına rağmen stüdyonun herhangi bir açıklama yapmamasını ya da fragman yayınlamamış olmasını pek olası bulmuyor.

Ayrıca genel olarak serinin ikinci sezonu için beklentiler pek de yüksek değil gibi duruyor. Animasyon yapımın tanıtım ve promosyonunun çok fazla yapılmamasının bunda etkili olduğu düşünülüyor. Ancak serinin yönetmeni Bryan Andrews sevilen Örümcek Adam karakterinin ikinci sezonda görünebileceğini de söylüyor.

“Spider-Man’i çok seviyoruz. Gelecekte de neler olacağını kim bilir? Bu noktada -umutluyuz ki- tanıdığımız karakterleri ve tanıdığımız evrenleri yeniden ziyaret edip onları tamamen farklı bir şekle büründürmeyi hedefliyoruz.”

A.C. Bradley, What If…? dizisinin 2. sezonu için hazırlıkların çoktan tamamlandığı haberini daha önceden vermişti. Bradley, yaptığı açıklamada bazı karakterleri tekrar ziyaret etmek istediğini fakat Marvel Sinematik Evreni’nin sürekli genişleyen yapısının yeni hikâyelere de kapı açtığını söylemişti.

“Büyük ihtimalle yeni sezonda Eternals’a ufak bir göz atacağız ve Shang-Chi ile birlikte Black Widow karakterlerini göreceğiz. What If…? dizisinin en keyifli yanı, sonsuz çoklu evrendeki hikâyeler arasında mümkün olduğu kadar çok şeyi anlatmak. Bütün bu karakterlere değinmek istiyorum. Bütün yeni dünyaları ve kahramanları paylaşmak için sabırsızlanıyorum.”

Şu anda What If …? 2. sezon çıkış tarihi ile ilgili Disney ya da Marvel cephesinden resmi bir açıklama yok. Sızıntı kaynağının doğru olup olmadığı önümüzdeki 2 hafta içerisinde belli olacak.

Siz What If…? Dizisinin yeni sezonundan beklentileriniz neler? Fikirlerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: CBR

Oğuzhan Açıkalın

Gedikli bir çizgi roman geek’i olmasam da beyaz sayfalara doluşmuş renkli resimleri her zaman ilgiyle takip ettim. Çünkü resimlerin ve kelimelerin bizi olduğumuzdan daha iyi bir yere taşıyacağına inanıyorum. Kısa kısa hikâyeler yazıyorum, edebiyatın her türlüsüne ilgi duysam da bilimkurgu konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

FBI Uyardı: Hackerlar Deepfake ile Sahte İş Başvuruları Yapıyor

FBI Uyardı: Hackerlar, Deepfake Teknolojisiyle Sahte Kişiler Yaratıp İş Başvurusu Yapıyor

the boys 4. sezon cekim

The Boys’un 4. Sezonu için Çekim Tarihleri Ortaya Çıktı