in ,

The Handmaid’s Tale 4. Sezon Tanıtımı Yayınlandı: Damızlık Kızın Öyküsü Geri Dönüyor

The Handmaid’s Tale 4. sezon için yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Margaret Atwood’un aynı adlı romanından uyarlanan distopik macera devam ediyor.

The Handmaid's Tale 4. Sezon Tanıtım Fragmanı

Margaret Atwood imzalı popüler distopya romanı Damızlık Kızın Öyküsü’nden uyarlanan The Handmaid’s Tale 4. sezon ile yola devam ediyor. Hulu’nun sevilen dizisinden yeni sezon tanıtım fragmanı paylaşıldı. Başrolünde Elisabeth Moss’ın yer aldığı dizi, önümüzdeki ay yayınlanmaya başlayacak.

Margaret Atwood’un aynı adlı romanından uyarlanan distopik gerilim serisi, 2017’deki başlangıcından bu yana oldukça popüler bir dizi oldu oldu. 13 adaylık arasında 8 Primetime Emmy kazanan son derece etkileyici uyarlama; Totaliter Gilead ulusu içinde köleleştirilmiş bir kadın olan June Osborne’u canlandıran Elisabeth Moss’ın güçlü bir performansıyla destekleniyor. Moss’un yanı sıra The Handmaid’s Tale dizinin başarısına katkıda bulunan Yvonne Strahovski, Joseph Fiennes ve Ann Dowd gibi oyuncular bulunuyor.

2019 yılının ortalarında başlayan The Handmaid’s Tale 3. sezon, June’un şefkatli bir taşıyıcı anneden acımasız bir devrimciye geçişini konu edindi. Rejiminin elinde beş yıl boyunca tacize uğrayan June, Martha’nın Gilead’ı devirip çocukları kurtarmak için gizli direnişine katıldı. Peşindeki iki kişiyi öldüren June, birkaç kadın ve çocuğun Kanada’ya kaçmasına yardımcı oldu. Bu süreçte vuruldu. Neyse ki birkaç başka hizmetçi, onu ormanda kanarken bulur ve yardım eder.

Dizinin üçüncü sezonu, June’un ateşli silah yaralarından sağ çıkıp çıkmadığını göstermeden final verdi. Ama başrol oyuncusu Elisabeth Moss daha sonra yaptığı bir röportajda, 3. sezon finalinin olaylarından sonra asi hizmetkarının hayatta olduğunu doğruladı.

Şimdi de, Damızlık Kızın Öyküsü 4. sezonu için yayınlanan yeni tanıtım fragmanı June’un kaderini fazlasıyla netleştirdi.

The Handmaid’s Tale 4. Sezon Tanıtım Fragmanı | İZLE

The Handmaid’s Tale 4. Sezou, 28 Nisan 2021 Çarşamba günü Hulu’da ilk bölümüyle yayınlanmaya başlayacak. Fragmandan da görüldüğü üzere yeni sezon, isyanın ortasında June’un hayatına odaklanacak.

June, 3. sezon finalindeki cüretkar hareketinin ardından kaçıyor ve artan isyanından endişe duyan tehditkar Lydia Teyze, onu yakalamak için emirler gönderiyor. Fragman ayrıca June’un isyancı bir lider olarak konumunu sağlamlaştırdığını görüyor. Daha fazlasını görmemiz için kısa bir süre daha beklememiz gerekecek.

Merakla beklenen dizinin dördüncü sezonu için yayınlanan tanıtım fragmanını sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

WandaVision 8. bölüm incelemesi

WandaVision 8. Bölüm İncelemesi: Scarlet Witch ile Tanışma Zamanı

Pokémon Legends: Arceus Yeni Oyun

Pokémon 25 Yaşında: Yeni Oyun Legends Arceus Duyuruldu