in

Dan Brown’ın Yeni Romanının İlk Bölümünü Tüm Dünyadan Önce Okuyun

Dan Brown’ın merakla beklenen son kitabı “Başlangıç” için yayınlanacak olan örnek bölümü tüm dünyadan önce Türkiye okuyacak.

dan brown baslangic ust
- Reklam -
- Reklam -

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz senenin son aylarında Dan Brown yeni bir Robert Langdon macerası yazmak için kolları sıvadığını duyurmuş ve kitabın adının Başlangıç (Origin) olacağını okurlarıyla paylaşmıştı. İşte o kitap çok yakın bir zamanda, 3 Ekim‘de tüm dünyada aynı anda satışa sunulacak. Ama ondan önce, 13 Eylül‘de, yani yarın romanın ilk bölümünü okuma fırsatı verilecek tüm okurlara. Çevrileceği her dilde… Ve işin güzel tarafı ne biliyor musunuz? Saat farkından dolayı dünya üzerinde kitabı okuyacak ilk ülke Türkiye olacak.

Dan Brown, “Başlangıç” ile insanoğlunun yüzyıllardır en büyük bilinmezliklerinden olan iki soruya cevap arıyor: “Nereden geldik? Nereye gidiyoruz?” Kitabın konusu şöyle:

dan brown baslangicHarvard Üniversitesi Simge-Bilim Profesörü Robert Langdon’un, en iyi öğrencilerinden olan Edmond Kirsch’ün Bilbao’da bulunan Guggenheim Müzesi’nde verdiği özel davete katılmasıyla başlayan kitapta, Kirsch insanlık tarihinin en büyük devriminin kıyısında olduklarını, bu zamana kadar kabul gören her şeyi değiştirecek bir keşif yaptığını açıklar.

- Reklam -

Ancak tören bir anda kaosa dönüşür. Tabii ki olayı çözmek Robert Langdon’a kalır ve Simge-bilim Profesörümüz bu kez sembollerin yanı sıra ve modern sanatı da takip ederek zamana karşı amansız bir mücadeleye girişir.

- Reklam -

Dan Brown tarafından yazılan Melekler ve Şeytanlar, 2000 yılında çıkmış ve Harvard Üniversitesi Simge-Bilim Profesörü Robert Langdon ile ilk kez bu kitapta karşılaşmıştık. Serinin ikinci kitabı, Da Vinci Şifresi ise 2003 yılında çıkış yaparak serinin en çok ses getiren kitabı olmuş ve seri Kayıp Sembol ve Cehennem kitaplarıyla devam etmişti.

Başlangıç’ın ön okuması 13 Eylül saat 00:00’da (yani bu gece) Altın Kitaplar’ın resmi internet sayfası üzerinden okunabilecek. Saatlerinizi ayarların ve gözünüzü ikircil sembollere karşı açık tutun.

YouTube video

Ferdi Güçtekin

31 yaşındayım. Bankacıyım, Nişantaşı Üniversitesi İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Mezunuyum. Evliyim ve yakında "Babalık" unvanım da gelmek üzere. Çocukluğumdan beri edebiyat, sinema ve oyun üçgeninde yaşayan bir adamım.

Bir Yorum

Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Swastika Geceleri - Katharine Burdekin

Swastika Geceleri: Naziler Galip Gelse Ne Olurdu?

beyoglu sahaf festivali

11. Beyoğlu Sahaf Festivali Yaklaşıyor!