in ,

Öykü Seçkisi’nin 123. Sayısı Yayınlandı

Kayıp Rıhtım Aylık Öykü Seçkisi’nin Ekim 2019 tarihli 123. sayısı okurlarla buluştu. Pinokyo temalı yeni sayıda tam 33 öykü yer alıyor.

Öykü Seçkisi

Her ay özel bir tema, illüstrasyon ve tema dahilindeki öykülerle karşımıza çıkmayı başaran Kayıp Rıhtım Aylık Öykü Seçkisi, yeni sayısıyla karşımızda. 123. sayının teması Pinokyo Öyküleri olarak duyurulmuştu.

Amatör ve profesyonel pek çok yazarı aynı potada okurlarla buluşturan Öykü Seçkisi yayın hayatına bütün hızıyla devam ediyor.

34 yazardan, 33 Pinokyo öyküsü okuyacağımız yeni sayının illüstrasyonu ise Efecan Sezer tarafından hazırlandı.

10 yılı aşkın süredir her ay düzenli olarak yeni yazarlar ve yeni öykülerle karşımıza çıkan Öykü Seçkisi, bu ay yine dopdolu.

Öykü Seçkisi’nin Yeni Sayısında 34 Yazar Var

Seçki’nin yeni sayısında karşımıza çıkan yazarlar şu şekilde:

Kasvet Ulu, Faruk Korkmaz, Aycan Gökgöz, Tuğrul Sultanzade, Duygu Özkan, Haluk Çevik, Ebuzer Kalender, Okan Bedir, Cüneyt Özkurt, Ziya Şeker, Kaan Şahin, Hande Çiğdemoğlu, Cevdet Denizaltı, Aynur Türk, Müge Koçak Güvenç, Derin Manavoğlu ve Elif Şeyda Doğan, Nazan Çinko, Hilal Kırkgöz, Gürkan Akpınar, Erdem Aydınlı, Ahmet İşcan, Cüneyt Gültakın, Emre Özpek, Eser Avcı, Aycan Öztekin, Suavi Kemal Yazgıç, Nurgök Özkale, Serhat Merdivenci, Tan Tansel, Ezgisu Karakaya, Recep Çelik ve Osman Alp Denizler.

Ekim 2019 tarihli 123. sayıya buraya tıklayarak ulaşmanız mümkün.

Seçki’nin önümüzdeki kasım ayında yayınlanacak sayısının teması ise Kara Delik olarak açıklandı. Bu temadaki öykülerinizi [email protected] adresine, 26 Ekim tarihine kadar gönderebilirsiniz.

Hikâyelerinizi paylaşmadan önce dikkat etmeniz gereken katılım koşullarına ise şuradan göz atmanız mümkün.

* * *

* Leibowitz İçin Bir İlahi Yeniden Türkçede

Oyla!

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Gezegen

Var Olmaması Gereken Bir Gezegen Keşfedildi

Mustafa Samsunlu

Yazar Mustafa Samsunlu Aramızdan Ayrıldı