in

Aylık Ryo ve Kutu Oyunu Etkinliği HUB Geri Dönüyor

İstanbul Üniversitesi Bilim Kurgu ve Fantazya Kulübü’nün aylık Rol Yapma, Kutu ve Kart Oyunları etkinliği HUB bu dönemin ilk etkinliği olan HUB.XI ile geri dönüyor!

hub etkinlik
- Reklam -
- Reklam -

İstanbul’daki Kutu ve Kart Oyunları sevdalılarını ve RYO severleri her ayın üçüncü pazarı bir araya getiren HUB, 21 Ekim Pazar gününden itibaren yeniden mayıs ayına kadar takvimlere giriyor. Geçen sene büyük katılım gösterilen etkinliklerde özellikle Avrupa yakasında ilgi alanı kesişen insanları bir araya toplayan HUB bu sene İstanbul’un her yerinden katılımcılara hazırlanıyor.

Sanat ve Zanaat Standları için bu sene ilk defa alan ayrılacak etkinlikte aksesuar, tekstil, baskı, maket, model, çizim ve bunun gibi bütün işlere gönül vermiş herkesin işlerini sergilemek ve gelir elde etmek için imkanları olacak.

hub1

- Reklam -

7 RYO masası açılan etkinlikte talepler masa kontenjanlarını aştığı için ek masalar oluşturulacak. Rol Yapma Oyunlarının bir katta, Kutu ve Kart Oyunlarının diğer bir katta barınacağı etkinlik İstanbul Üniversitesi Öğrenci Yemekhanesi’nin iki katında gerçekleşecek. Su, çay ve kahvenin ikramdan sayılacağı etkinliğe tüm ilgililer bekleniyor.

- Reklam -

Her çeşit sorunuz, öneriniz ve şikayetiniz için http://iubkfk.org adresinden İstanbul Üniversitesi Bilim Kurgu ve Fantazya Kulübü‘ne ulaşabilirsiniz. Şimdiden bol eğlenceler!

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

ara sira ve daima ust

Sevin Okyay’dan Yeni Kitap: “Ara Sıra ve Daima”

Cincinnati Halk Kütüphanesi

Fantastik Bir Kütüphane: Cincinnati Halk Kütüphanesi