in ,

Florence Pugh ve Morgan Freeman’lı “A Good Person” Filminden İlk Fragman

A Good Person fragmanı yayınlandı. Başrollerini Florence Pugh ve Morgan Freeman’ın paylaştığı filmi, Scrubs oyuncusu Zach Braff yönetiyor.

A Good Person fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

A Good Person filminin ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerini Florence Pugh ve Morgan Freeman’ın paylaştığı filmi, Garden State ile tanınan Zach Braff yönetiyor.

Yazdığı ve yönettiği Garden State dışında en çok Scrubs’ta J.D. rolüyle tanınan Zach Braff’ın yazıp yönettiği A Good Person, Oscar adayı aktrisin, ölümcül bir araba kazasına karıştıktan yıllar sonra Freeman’ın canlandırdığı müstakbel kayınpederi ile beklenmedik bir dostluk kuran Allison’a dönüşmesini anlatıyor.

MGM, filmin ilk resmi fragmanını kısa süre önce paylaştı. Görüntüler, model tren meraklısı Freeman’ın Daniel karakterini ve Dickinson ile tanınan Chinaza Uche’nin canlandırdığı oğlu Nathan’la nişanlı olan Pugh’un Allison’ı tanıtarak başlıyor. Ancak bir araba kazası Daniel’ın kızının ve Allison’ın müstakbel baldızının ölümüyle sonuçlanınca, ikisi sonunda teselliyi en beklenmedik yerlerde, yani birbirlerinde bulurlar.

- Reklam -

Yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

A Good Person Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmana YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

A Good Person’ın ilk fragmanı yapım hakkında birkaç ilginç açıklama içeriyor. Allison, ölümcül araba kazası meydana geldiğinde arabayı kullanan kişi. Bu travmatik olay, görünüşe göre Allison ve Nathan’ın evliliklerini iptal etmelerine neden oluyor. Fragmanın ilerleyen kısımlarında Allison da opioid bağımlılığından kurtuluyor ve annesine (Molly Shannon) yardıma ihtiyacı olduğunu itiraf ediyor. Bu durum kızının ölümüyle başa çıkmaya çalışan Daniel ile yeniden bağlantı kurmasına neden oluyor.

Morgan Freeman yıllardır üretken bir oyuncu olsa da, Florence Pugh buna kıyasla hâlâ yükselen bir yıldız. Filmin pazarlaması, Pugh’u “onu daha önce hiç görmediğiniz şekilde” sergileyeceğini iddia ederken, Braff bunun Pugh’un zaten prestijli kariyerinde bir dönüm noktası olacağını iddia ediyor. Pugh ve Zach Braff daha önce yönetmenin 2019 kısa filmi In the Time It Takes to Get There’de birlikte çalışmışlardı.

- Reklam -

Fragmanın yanı sıra filmden ilk poster de aynı anda paylaşıldı. Hemen aşağıdan göz atabilirsiniz:

A Good Person poster

A Good Person filmi için yayınlanan ilk fragmanı sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Death Stranding Film Uyarlaması Geliyor

“Death Stranding” Filme Uyarlanıyor: Hideo Kojima Yapımcı Koltuğunda

Yellowjackets 3. Sezon Onayı Aldı

Henüz 2. Sezonu Başlamayan “Yellowjackets”, 3. Sezon Onayını Erkenden Kaptı