in

Avengers: Endgame Sonrası Yaprak Dökümü – Russo Kardeşler Marvel’dan Ayrılıyor

Avengers: Endgame filmi sonrası açıklamalarda bulunan Russo Kardeşler, Marvel Sinematik Evreni ile yollarını ayırdıklarını duyurdu.

russo kardesler avengers endgame
- Reklam -
- Reklam -

11 yıllık macera Avengers: Endgame ile sona eriyor. Büyük bir merakla beklenen ve Marvel Sinematik Evreni’nin en büyük yapımlarından birisi olan Endgame geçtiğimiz gün vizyona girdi. Film gişe rekorlarını alt üst ederken Endgame’in yönetmenlerinden de geleceğe dair ilk açıklamalar geldi.

Infinity Saga serisi Endgame ile noktalanıyor. Şu ana kadar bilip tanıdığımız Avengers ekibine veda etmeye hazırlanıyor olabiliriz. Oyuncuları bir kenara bırakıp Russo Kardeşler’e dönersek, onlardan ilk haber geldi bile.

Games Radar‘ın özel haberine göre, Avengers: Endgame filmi Russo Kardeşler’in Marvel Sinematik Evreni’ndeki son filmi olacakmış!
“Bu şimdilik bizim de son oyunumuz. Şu anlık daha fazla Marvel filmi için bir planımız yok. Gelecekte bazı fırsatlar doğabilir. Marvel Stüdyoları ile harika bir birlikteliğimiz var ve iki taraf da bu işi tutkuyla yaptı.”
Önümüzdeki yaz biraz vites düşürerek daha ufak filmlerle uğraşmak istediklerini ekleyen Russo Kardeşler, Tom Holland’Cherry filmini işaret etti.

- Reklam -

avengers endgame 3

Captain America: The Winter Soldier, Captain America: Civil War ve Avengers: Infinity War gibi filmlerle Marvel Sinematik Evreni’ni farklı boyutlara taşıyan ikilinin, böylece uzun bir süre Marvel ile çalışmayacağını öğrenmiş olduk.

- Reklam -

Elbette kapılar tamamen kapanmadı. Zaten kim MCU’ya kapıları tamamen kapatabilir ki? Yine de Marvel’ın önümüzdeki filmleri için hangi yönetmenlerle çalışacağı, Russo Kardeşler’in yerlerini aratıp aratmayacağı merak konusu.

Siz bu karar hakkında ne düşünüyorsunuz? Avengers: Endgame filminde ikilinin performansını beğendiniz mi? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!


Avengers: Endgame Filmi İncelemesi İçin Tıklayın

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

3 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for carbonite carbonite dedi ki:

    Marvel’ın en iyi filmlerini Russo Kardeşler’in çektiğine hepimiz eminiz galiba. Ayrılmalarına üzüldüm. Umarım yeni yönetmenler de Russo Kardeşler kadar yetenekli ve başarılı olur.

  2. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Çok mantıklı bir karar. Keza bundan sonra herkes çıtayı daha da yükseltmelerini bekleyeceklerdi. Kendileri düşürdü en azından. Zaten End Game 2,5milyar ciro yapar gibi duruyor. 3 Günde 1 milyarı geçti film.

  3. Avatar for pathem pathem dedi ki:

    Mantıklı bir karar. Başka işlerle ilgilenmeleri lazım artık. Evet iyi bir şekilde bitirdiler. Gençlere yol açmalılar.:innocent:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

zaman muzesi konya

Konya’da 5 Bin Yıllık Yolculuk: “Zaman Müzesi”

dark netflix video ust

Netflix’in Sevilen Bilimkurgusu “Dark”ın Yayın Tarihi Fragmanla Birlikte Geldi