in

Mad Max: The Wasteland Filminin Çekim Tarihi Belli Oldu

Mad Max: The Wasteland filmi için çekim tarihi açıklandı. George Miller’ın yöneteceği yeni Mad Max, Avustralya’da çekilecek.

Mad Max: The Wasteland
- Reklam -
- Reklam -

George Miller’ın yöneteceği Mad Max: The Wasteland filminin çekimleri 2020 yılının sonbahar aylarında Avustralya’da başlayacak.

Mad Max serisinin beşinci filmi olacak olan Mad Max: The Wasteland’ın çekimleri, bu yılın sonlarına doğru yapılacak. Çekimlerin başlaması için yeşil ışık alan yönetmen George Miller da bu ikonik post-apokaliptik dünyaya geri dönmeye çoktan hazır. Çekim tarihleri belirlenmiş olsa da filmin gösterim tarihi ile ilgili şimdilik bir bilgi yok.

Seride şimdiye dek dört film yapıldı. 1979 yılında gösterime giren ve Mel Gibson’ın Max karakterini canlandırdığı ilk film Mad Max’ten sonra 1980’li yıllarda Mad Max The Road Warrior ve Mad Max Beyond Thunderdome isimli iki devam filmi çekildi. Devam filmlerinden uzun bir süre sonra Miller seriye yeniden dönüş yaparak 2015 yılında serinin dördüncü filmi olan Mad Max: Fury Road’u yönetti. Beşinci film Mad Max: The Wasteland ise ilk filmden sonra olanları anlatacak.

- Reklam -

Mad Max: The Wasteland, Fury Road Sonrasını Konu Alacak

Serinin vizyona giren son filmi Mad Max: Fury Road’da ise Tom Hardy Max Rockatansky karakterini canlandırmış, Charlize Theron da yeni karakterlerden Furiosa olarak karşımıza çıkmıştı. Mad Max: Fury Road olumlu yorumlar almış ve gişede de başarılı olmuşsa da Miller ile Warner Bros. arasında yaşanan bazı problemler nedeniyle yeni bir film ihtimali başlarda pek yoktu. Ancak neyse ki yakın zamanda olmasa da yeni filmi izleyeceğiz gibi gözüküyor.

Mad Max: The Wasteland

Tom Hardy ve Charlize Theron’un yeni filmde başkarakter olarak yer alıp almayacağı ise henüz belli değil. Tom Hardy’nin IMDB sayfasında film bilgileri yer alıyor olsa da konu ile ilgili herhangi bir onay gelmedi. Bunun dışında Tom Hardy ve George Miller da şu an için başka projelerde yer alıyor.

- Reklam -

Tom Hardy, Andy Serkis’in yönettiği Venom 2 filminin çekimlerinde iken Miller da Idris Elba ve Tilda Swinton’ın yer alacağı Three Thousand Years of Longing filminin prodüksiyonuna önümüzdeki ay başlayacak.

Mad Max The Wasteland

Peki, siz konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni Mad Max filminden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşmayı unutmayın.


* Mad Max: Fury Road’un Hikâyesi Mısır Hiyeroglifleriyle Anlatılırsa

Kaynak: NME

Melin Arda

1990 doğumluyum ve İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Mitoloji başta olmak üzere edebiyat, müzik ve yabancı diller ile ilgileniyorum. Çeviri yapmak ve dizi/film seyretmek bu alanları bir araya getirdiği için oldukça keyifli geliyor. Bunları yaparak ve seyahat ederek farklı hayatları ve bakış açılarını görmeyi seviyorum.

3 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Kenan Kenan dedi ki:

  Kaç yıldır beklediğim haber. Sonunda kavuşabileceğim. Eğer ilk film gibi güzel olursa iki kez giderim sinemaya.

 2. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

  Mad Max filmlerini severim ama eski filmleri izlediğimde de aynı şeyi düşünerek biraz mesafe koyuyordum: SaykoPunk havası. :smiley:
  Aslında distopyası güzel bir film ancak o sayko adamlar, kadınlar işi bozuyor ve ciddiye almamı engelliyorlar ama yine de izlerim tabi. :slight_smile:

 3. Avatar for Blackheart Blackheart dedi ki:

  Mad Max filmlerini severim. Sinemada izlerim

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Uzay Gazinosu

Uzay Gazinosu: Gamsız Girilmeyen Kara Mizah Kapısı

Friends

Friends Özel Bir Bölüm İçin Aynı Ekiple Geri Dönecek