Wonder Woman 1984’ün Çekimleri Tamamlandı

Wonder Woman rolüyle gönüllerimizi çalan Gal Gadot, serinin yeni filminin çekimlerinin tamamlandığını paylaştığı bir gönderiyle duyurdu! "Wonder Woman 1984" için 2020'yi beklememiz gerekecek.

Kısa sürede DC’nin en sevilen filmlerinden biri hâline gelen Wonder Woman’ın devam filminden haberler var!

Wonder Woman rolüyle karşımıza çıkan Gal Gadot, Instagram paylaşımında yeni filmi tamamladıklarını müjdeledi. Ünlü oyuncunun açıklamaları şu şekilde:

“Başardık. Yeniden! Wonder Woman’ın ilk filminin çekimleri ne kadar harika olduysa, bu seferki çok daha eşsizdi… Üç ülkeden dört farklı mekanda çekimleri tamamlandık. Her gün sete gelen ve her şeylerini bu filme adayan bin kişilik ekiple gurur duyuyorum.”

Bu iş için daha iyi ekip arkadaşları bulamazdım. Patty Jenkins gibi bir yönetmenim olduğu için çok şanslıyım. Bizi hep koruyor, cesaretlendiriyor ve her gün en yaratıcı halimizin ortaya çıkması için elinden geleni yapıyor. Ona “arkadaşım” diyebildiğim için çok mutluyum. Ve her günümü eğlenceli kılan oyuncularımıza da çok teşekkür ederim! Gerçekten… Kelimeler bu deneyimi tarif etmeye yetmez. Bu yolculuk oldukça zorlu ve iddialıydı ancak hepimiz elimizden geleni yaparak işin üstesinden geldik ve çok gururluyum. Bu fırsat için evrene teşekkür ediyorum. Bu karakteri seviyorum. Ve size, dünyadaki en iyi hayranlar olduğunuz için çok teşekkür ederim. Her gün gayret göstermemin sebebi sizsiniz. 2020’de yeni filmimizi sizinle paylaşmak için çok mutlu ve heyecanlıyım!

Wonder Woman, dünya çapında 821.8 milyon dolarlık bir hasılatla 2017 yazının en yüksek kârlı filmi olmuştu. Yeni film Wonder Woman 1984’ün vizyon tarihiyse 5 Haziran 2020 olarak belirtiliyor.

View this post on Instagram

We did it. Again!! And as much as the first time shooting Wonder Woman was amazing, this time was even more unique and special.. We shot in 4 very different locations in 3 countries, and I'm so soooo proud of the almost 1000 crew members who came to set every day, giving everything they have into our movie. Couldn't ask for better partners on this.. I'm so lucky to have the one and only Patty Jenkins, as my director. She always has our backs, she gives us the wings to dare, and everyday she helped us find the most creative version of ourselves .. I am so grateful to call her my friend. And to our AMAZINGly talented cast who made every day enjoyable and fun, thank you! Honestly.. Words cannot describe this experience.. This journey was so demanding and challenging but we all came and did our very best every take, every day, putting our all out there and I’m so proud… Thank you universe for this opportunity. I love this character. And thank you to all of you for being the best fans in the world. It was you that made me push myself every day. I'm so happy and excited, can't wait to share it with you in 2020! ❤️ Gal

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

GÖZ ATIN  Tenet Tekrar Ertelendi: Christopher Nolan'ın Yeni Filmi Ağustosa Kaldı
1995 Çanakkale doğumlu, hayali olan yazarlığın peşinden koşan bir üniversite mezunuyum. Üniversitede beş yılımı geçirdiğim Japonca Öğretmenliği bölümünün bana kattığı kültürel farkındalıkla beraber yeni diller öğrenmeye olan açlığım devam ediyor. Bazıları ödüllü olmak üzere kısa öykü ve roman çalışmalarım var. Büyülü gerçekçiliğin cazibesine yazdıkça kapıldım. O kadar kapıldım ki gerçek hayatta da büyüyü aramaya başladım.

Wonder Woman 1984’ün Çekimleri Tamamlandı için 1 yorum

  1. Bu filmin vizyonunu öne çekecekler. 2019 Kasım Aralık gibi vizyonda olur. Shazam da büyük bir gişe yakalarsa tabi. Ki yakalayacağını sanıyorum.


Wonder Woman 1984’ün Çekimleri Tamamlandı

Wonder Woman rolüyle gönüllerimizi çalan Gal Gadot, serinin yeni filminin çekimlerinin tamamlandığını paylaştığı bir gönderiyle duyurdu! “Wonder Woman 1984” için 2020’yi beklememiz gerekecek.

Başa dönün