Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da Yeni Bir Dönem Başlıyor

Kayıp Rıhtım'ın da Kültür & Sanat kategorisinde sevilen mecralar arasında olduğu Bundle’ın yaklaşık 1 yıldır beklenen yeni versiyonu nihayet yayınlandı. Bundle 2.0 tamamen yenilenen arayüzüyle eskisinden çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Geçtiğimiz mart ayı, rotanızı Kayıp Rıhtım’ın Bundle’ına çevirin demiştik. O vakit kaçıranlar ya da uygulamayla yıldızı pek barışmayanlar için, Bundle’dan yeni güncelleştirme haberleri var. Bundle 2.0‘da sizleri neler bekliyor, gelin hep birlikte bakalım.

Bundle dünyanın dört bir yanından 10 binin üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan bir içerik platformu. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

Tamamı Türk bir ekibin elinden çıkan Bundle; Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Şık tasarımıyla dikkat çeken ve kullanıcı skoru 4.5 yıldız olan Bundle, Play Store tarafından geçen yılın “En iyi haber uygulaması” seçildi. App Store‘da ise haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

Bizi sosyal medya hesaplarımız dışında Bundle uygulamasından da kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra yapmanız gereken tek şeyin, Kayıp Rıhtım‘ı aratarak takip listenize eklemek olduğunu unutmayın!

Android için BURAYA, iPhone ve iPad için de BURAYA tıklayarak programı cihazınıza indirebilirsiniz.

GÖZ ATIN  Bundle Haber Uygulaması Yeni Sürümüyle Yayında
Etiketler:  
Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da Yeni Bir Dönem Başlıyor

Kayıp Rıhtım’ın da Kültür & Sanat kategorisinde sevilen mecralar arasında olduğu Bundle’ın yaklaşık 1 yıldır beklenen yeni versiyonu nihayet yayınlandı. Bundle 2.0 tamamen yenilenen arayüzüyle eskisinden çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Başa dönün