Hugh Jackman Neredeyse Wolverine Olamıyormuş

X-Men filmlerinde Hugh Jackman'ı hiçbir zaman Wolverine rolünde göremeyebilirdik. Gelin, az daha kapı dışarı edileceği hikayeyi bizzat kendi cümlelerinden okuyalım!

Hugh Jackman, X-Men filmlerinde yer aldığı Wolverine rolüyle gönüllerde taht kuran bir isim. Jackman oyunculuğun yanı sıra şu sıralar The Man, The Music, The Show (Adam, Müzik, Gösteri) isminde bir program da yapıyor.

Başarılı aktör geçtiğimiz günlerde yaptığı programın müzik arasında izleyicilere oldukça şaşırtıcı bir hikâye anlatmış: X-Men filmlerini Wolverine rolüyle taşıyan bu adam daha ilk filmden kapı dışarı edilecekmiş.

Jackman’ın programdaki konuyla ilgili konuşması şöyle:

Rolü üstlenecek olduğum ilk X-MEN filminde bana işlerin pek yolunda ve istedikleri gibi gitmediği söylendi. Kariyerim için en büyük ilk Hollywood filmimden daha başlamadan kovulacaktım.

Sinirliydim ve eve gidip eşime konu hakkında yakınmaya başladım. Olimpik seviyedeki hayıflanışımla oradaki birçok kişiyi eleştirmeye başladım.

Eşimse beni yaklaşık bir saat boyunca sabırla dinledikten sonra şu cümleyi kurdu: “Dinle, sanırım yalnızca kendine güvenmen gerekiyor. Başkalarının ne dediği hakkında çok fazla endişeleniyorsun. Karakterine geri dön, ona odaklan, içgüdülerine güven… başaracaksın.”

Hugh Jackman son olarak, “Bu cümleler benim için sevginin göstergesiydi. Kendine yeterince güvenmediğin zaman başkasının sana arka çıkması…” dedi. Ayrıca gösteriyi eşi Deb’e ve çocuklarına armağan ettiğini de ekledi.

Bu şaşırtıcı hikayeyle günümüzün ünlü simalarının bile bir zamanlar topun ağzında olabildiğini öğrenmiş oluyoruz. Deb’i de iradesinden dolayı tebrik edelim. Herkese onun gibi eş lazım!

* * *

Keanu Reeves Marvel Hayranlarını Heyecanlandırdı: Wolverine’i Oynamak İsterdim

Hugh Jackman’dan X-Men Günü’ne Özel Wolverine Paylaşımı

Kaynak: geektyrant

GÖZ ATIN  Avengers 5 Yolda mı? Marvel'ın Başkanı Açıkladı!

Son Savaş
Konak'ın eski sokaklarında eski bir hastanede doğdu. Çocukluğu oyunlarla, televizyonla geçti. Neslindeki herkes gibi pokemona bayıldı. Ortaokulda Death Note'la tanıştı, hastası oldu. Darren Shan Serisi ve Wardstone Günlükleri hayatının 5-6 senesini yedi. Kısa bir süre bir fan sitesi için Ragnar Sagası çevirdi. Gremots'ta altyazı çevirmenliği yaptı. Şu sıralar İstanbul Üniversitesi'nde gazetecilik okumaya bir yandan da yapmaya çalışıyor.

Hugh Jackman Neredeyse Wolverine Olamıyormuş için 1 yorum

  1. İyi ki olmuş ve keşke hep kalsaymış. Dün, X-men: Phoenix filmini izledim. Yokluğu hissediliyor. Film yine berbattı bu arada umarım bu son olur.


Hugh Jackman Neredeyse Wolverine Olamıyormuş

X-Men filmlerinde Hugh Jackman’ı hiçbir zaman Wolverine rolünde göremeyebilirdik. Gelin, az daha kapı dışarı edileceği hikayeyi bizzat kendi cümlelerinden okuyalım!

Başa dönün