in , ,

Zack Snyder’ın “Rebel Moon” Macerası “The Scargiver” ile Devam Ediyor: İşte Yeni Fragman

Rebel Moon 2: The Scargiver filminden yeni fragman yayınlandı. Zack Snyder’ın yönettiği bilimkurgu yapımının devamı Netflix’e geliyor.

Rebel Moon 2: The Scargiver Fragmanı Yayında
- Reklam -
- Reklam -

Rebel Moon 2: The Scargiver fragmanı paylaşıldı. Zack Snyder’ın destansı bilimkurgu macerası yeni bölümüyle devam etmeye hazırlanıyor.

İlk filmi geçen aralık ayında Netflix’te seyirciyle buluşan Rebel Moon, Snyder’ın uzay operası serisinin ilk halkasıydı. Akira Kurosawa’nın Yedi Samuray filminden esinlenen hikâyede, izleyiciler Sofia Boutella’nın canlandırdığı Kora karakteri ve onun acımasız İmparatorluğa karşı verdiği mücadeleye tanık olmuştu. Rebel Moon – Part One: A Child of Fire’ın finali, Kora ve diğerlerinin huzurlu çiftçi uydusu Veldt’i savunduğu devam filmi için zemin hazırlamıştı.

Snyder’ın ilk Rebel Moon filminin eleştirileri çoğunlukla olumsuzdu. Eleştirmenler filmin tek boyutlu karakterleri, klişe hikâyesi ve aksiyona odaklanmasının sorun oluşturduğunu söylüyordu. Film eleştirilerini toplayan Rotten Tomatoes’da %21 gibi bir eleştirmen puanına sahip. İzleyici puanı da %58’lik bir dilimde kalmış durumda. Devam filminin eleştirmenler tarafından daha iyi karşılanıp karşılanmayacağı belli değil. Ancak fragman ilk filmden bile daha fazla aksiyon dolu olacağını gösteriyor.

- Reklam -

Rebel Moon 2: The Scargiver Fragmanı Yayında

Rebel Moon 2 filminin ilk fragmanı yine geçen aralık ayında paylaşılmıştı. Şimdi de resmi fragman yayınlandı. Görüntüler, ilk filmde de bolca yer alan ağır çekim aksiyon sekanslarıyla dolu ve İmparatorluk ile çatışmanın kızışmasıyla birlikte Kora ile Ed Skrein’in canlandırdığı Amiral Noble arasındaki büyük bir hesaplaşmanın ön gösterimini sunuyor.

Hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Rebel Moon 2: The Scargiver Fragmanı Türkçe Altyazılı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

- Reklam -

İlk filmin büyük bir bölümü hikâyenin dünyasını kurmak ve Kora’nın Veldt’te direnişini birlikte sürdüreceği karakterleri tanıtmakla geçiyor. Bunlar arasında Michiel Huisman’ın canlandırdığı Gunnar, Bae Doona’nın Nemesis’i, Staz Nair’in Tarak’ı ve Djimon Hounsou’nun Titus’u var. Hepsi de devam filminde daha da önemli bir rol oynamaya hazır. Anthony Hopkins tarafından seslendirilen felsefi robot Jimmy de fragmanda önemli bir yere sahip ve ilk filme kıyasla bu sefer hikâyede daha kilit bir rol oynayacak gibi görünüyor.

Rebel Moon 2 The Scargiver Fragmanı

Rebel Moon 2 için yayınlanan son fragman ayrıca, Rebel Moon – Part Two: The Scargiver’ın ilk film kadar farklı mekânlarda dolaşmayacağını da işaret ediyor. Kora’nın ekibi artık bir araya geldiğine göre, Veldt aksiyon için ana zemin gibi görünüyor. Ancak bazı sahnelerde Kora ve Noble’ın devasa bir uzay gemisine benzeyen bir yerde savaştığı görülüyor. Yedi Samuray ve Muhteşem Yedili filmlerine bakılırsa Rebel Moon’un oyuncu kadrosundan birçoğunun yaklaşan savaşta hayatta kalması pek olası değil.

İlk filmi nasıl bulmuştunuz? Devam filminden beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizi Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Neil Gaiman Koleksiyon Sanatçı Destek

Neil Gaiman İhtiyaç Sahibi Sanatçıları Desteklemek için Kişisel Koleksiyonunu Açık Artırmaya Çıkardı

Mucizevi Tatlıcılar: Buz Panayırı - Natasha Hastings

Natasha Hastings İmzalı “Mucizevi Tatlıcılar” Serisinin İlk Kitabı “Buz Panayırı” Raflarda