in

Batman: Return Of Caped Crusaders’dan İlk Fragman!

1966 tarihli Batman dizisinde dinamik ikiliyi canlandıran Adam West ve Burt Ward tam 50 yıl sonra eski rollerine geri dönüyor!

batman return of the caped crusaders
- Reklam -
- Reklam -

Olur mu, olmaz mı, vallahi de olacak galiba! derken Batman: Return Of Caped Crusaders animasyonu ilk fragmanıyla karşımıza dikiliverdi! Evet, bir dönem bizim televizyonlarımızda da gösterilen ve Na-na-na Batman! müziğiyle hafızalarımıza kazınan dizinin iki başrol oyuncusunun, Adam West ve Burt Ward’ın seslendireceği şu heyecan verici projeden söz ediyoruz.

Sitemizin takipçilerinin hatırlayacağı gibi bu proje ilk kez geçen sene mayıs ayında gündeme gelmiş ve gerçek olma ihtimali bile bizi heyecanlandırmıştı. Şimdiyse ilk fragmanına kavuşmanın sevincini ve şaşkınlığını yaşıyoruz.

Videoda da göreceğiniz gibi Batman ve Robin’in kostümlerinden tutun da o zamanki dizinin hafif abartılı havasına dek her şey korunmuş. Yani… kim devasa bir tabldot tepsisinin üzerinde elleri bağlı vaziyette bir fırına doğru sürüklenir ki? Ya da kim bağlarını tatlıya batırıp çözer, o bunu yaparken de yardımcısı “Kutsal spoiler alarmı adına Batman!” diye bağırır?

- Reklam -

Fragmanı izlerken Robin’i canlandıran Burt Ward’un (71) sesinin bunca yıl sonra bile aynı çıkmasına şaşırdığımız kadar Batman’i oynayan Adam West’in sesininse kırılganlaşmasına biraz üzüldük doğrusu. Eh, adam 87 yaşında.

- Reklam -

Batman dizisinin 50. yılı şerefine hazırlanan animasyon filmi 11 Ekim’de izleyicilerle buluşacak. Dizide kötüleri seslendiren isimlerden bazılarının da animasyonda yer alması bekleniyor. Şimdi, Batmobil’e!

M. İhsan Tatari

Yirmi yılı aşkın bir zamandır fantastik edebiyat, bilimkurgu, çizgi roman ve bilgisayar oyunlarıyla haşır neşir oluyor.

Fantastik edebiyat alanında dört basılı kitabı bulunan yazar, Kayıp Rıhtım'ın yanı sıra Oyungezer dergisinde de serbest yazar olarak çalışmakta, çeşitli yayınevlerinde çevirmen ve editör olarak görev almaktadır.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

kabadayi ust

Seçkide Seksen Altıncı Ay

venom v carnage

Venom vs Carnage Raflarda