in

Rick and Morty’nin Çizgi Romanının İlk İki Sayısı Çıktı

Eğer Rick and Morty’ye doyamadıysanız size güzel bir haberimiz var. Marmara Çizgi bu çılgın ikiliyi konu alan çizgi romanları dilimize kazandırdı.

Son zamanların en iyi animasyon dizilerinden birisi tartışmasız Rick and Morty oldu. Hatta birçok hayranı için birinci sırada oturduğunu söylersek yanlış olmaz. Zira ilk sezonundan itibaren yükselerek sevenlerini gittikçe kendine daha çok âşık etmeyi başardı. Ekranlara mizahi tarzı, işlediği derin konular, bilimsel yönü ve sürreal tarzıyla çok farklı bir tat sunmayı başardı.

Peki her sezonu bittiğinde sizin de içiniz cız ediyor, yeni bölümlere kavuşmak için gün sayıyor musunuz? Deli ikilinin maceralarından biraz daha istememek elde mi? Değil, bu noktada çizgi roman serisi imdadımıza koşuyor. Yeni evrenler ve gizemlerle tanışmak istiyorsanız, Marmara Çizgi aracılığıyla dilimize kazandırılan Zac Gorman’ın yazarlığını yaptığı Rick and Morty‘nin ilk iki sayısı bizlerle.
Rick and Morty, çizgi roman maceralarıyla karşınızda!

Bir sürü evren. Bir sürü gizem. Bir sürü macera. Bir sürü Rick. Ve tabii ki bir sürü Morty.

Sen sus, Jerry!
Çevirmenliğini Tulgan Köksal, editörlüğünüyse Cenk Könül’ün yaptığı ilk iki sayı raflarda yerini aldı bile.

Off, Jerry… Gerçekten bir sus da keyifle şu çizgi romanı okuyalım.

Cem Altınışık

1993 yılında Ankara’da doğdu. Çocukluğunun bir kısmını İzmir’de geçirdi ve şu an İstanbul'da yaşamakta. Psikoloji bölümünde eğitim gördü. Edebiyat, sinema, bilgisayar oyunları, müzik ilgisi ve bunları paylaşma sevgisiyle çeşitli kültür-sanat sitelerinde yazdı.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Kenan Kenan dedi ki:

    Kendi sitelerini gec guncelliyorlar.

  2. Avatar for frht45 frht45 dedi ki:

    Günün en güzel haberi :+1:t6:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Alfa’dan Bir Philip K. Dick Romanı Daha: Ölüm Labirenti

Ruhun Uzun Karanlık Çay Saati, Yeniden…