in ,

Stranger Things Evreni Çizgi Romanlarla Genişliyor

Stranger Things evreni çizgi romanlarla genişliyor. Dizinin 3. sezonundan önce Eleven’ın arkadaşlarından Six’in hikâyesine konuk olacağız!

Stranger Things Evreni Çizgi Roman

Stranger Things 3. sezonu ile karşımıza çıkmaya hazırlanırken heyecanımızı körükleyecek bir çizgi roman geliyor. Serinin sevilen karakterlerinden Eleven’ın hikâyesi özel arkadaşları ile genişleyecek.

stranger things six cover

Entertainment Weekly’nin aktardığı habere göre Dark Horse Comics bizlere Eleven’ın arkadaşlarından Six’in hayatından bir kesit anlatacak. 29 Mayıs’ta çıkacak ve 4 sayı sürecek hikâyede Eleven gibi özel bir güce sahip birinin peşine düşeceğiz.

Yazarlığını Jody Houser ve çizerliğini Edgar Salazar’ın yaptığı Six, Francine adlı önsezi yeteneğine sahip bir kızı anlatacak. Ailesi tarafından sömürülen kız nihayetinde Dr. Martin Brenner’ın eline geçerek bir test objesi haline gelecek.

Eleven’ın arkadaşlarını bolca içeren Stranger Things 2. sezon pek de parlak olmamıştı. Diziden daha fazla şey bekleyen hayranları üzen ancak yine de kötü denmeyecek bir sezondan sonra bu tür hikâyelerin çizgi roman, kitap, oyun gibi yan ürünlerde anlatılması güzel bir fikir.

Biz de bu sırada ana hikayâden sapmayan ve de ilk sezonun heyecanını verecek bir üçüncü sezon bekliyoruz.

Üst görsel: Rich Davies

Kaynak: EW

Burak İpek

Özellikle bilimkurguya ve çizgi romanlara bayılır. Çizgi romanlara girişi Dylan Dog, bilimkurguya aşkı ise Dune serisi ile başladı. 7 yaşından beri bilgisayarla ve elektronik aletlerle iç içe yaşamayı seçerek göbeğini büyüttü. Düşüncelerini başkalarıyla tartışmak adına Kayıp Rıhtım’da yazılar yazıyor.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

orta dunya buyuculeri alatar pallando

Orta Dünya Büyücüleri: Mavi Büyücüler – Alatar ve Pallando

Transformers War For Cybertron

Netflix’ten 3 Yeni Transformers Animasyon Filmi Geliyor