in ,

Chilling Adventures of Sabrina 4. Sezon Fragmanı: Final Artık Çok Yakın!

Chilling Adventures of Sabrina 4. Sezon fragmanı yayınlandı. Netflix’in sevilen dizisi “Büyülü Dehşetler” ile final vermeye hazırlanıyor.

Chilling Adventures of Sabrina 4. sezon fragman
- Reklam -
- Reklam -

Chilling Adventures of Sabrina 4. Sezon fragmanı Netflix tarafından paylaşıldı. Sevilen cadı, final sezonunda dünyanın sonunun gelmesini durdurmak için çabalayacak.

Netflix, Sabrina’nın doğum günü partisinin kasabanın etrafında yükselen Büyülü Dehşetler’in gelişiyle kesintiye uğradığı bir sahneden başlayarak yaklaşan 4. kısım için yeni bir fragman yayınladı.

Yeni fragman ile birçok detay görüyoruz. Sabrina, arkadaşlarını Greendale’e gelen antik kötülükle savaşmak için bir araya getiriyor. En son Cehennem’e hükmettiğini gördüğümüz ikizinin de yardımını alıyor ve Nicholas Scratch ile aşkı yeniden canlanıyor.

- Reklam -

Sabrina’nın kuzeni Ambrose kendileri için neyin geldiğini anladığında, ailesini canavarların gerçekliği değiştirme ve dünyanın sonunu getirme gücüne sahip olduğu konusunda da uyarıyor. Final sezonunda işler giderek karmaşık bir hal alıyor.

2 dakika uzunluğundaki son ve detaylı fragmana hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Chilling Adventures of Sabrina 4. Sezon Fragmanı | Türkçe Altyazılı İZLE

YouTube video

Geçen temmuz ayında platform tarafından Chilling Adventures of Sabrina’nın 4. sezon ile final yapacağı duyurulmuştu. Bu haber hayranları her ne kadar üzmüş olsa da, kısa bir süre sonra sevilen karakterin maceralarının çizgi roman formatında 5. sezon şeklinde devam edeceği açıklanmıştı.

Şimdi de Sabrina ve arkadaşları dizi evreninde Greendale üzerinde son bir yürüyüş yapacak ve gerçekliği değiştirme gücü olan Büyülü Dehşetler’i dünyadan defetmeye çalışacak. Dizinin final sezonu toplam 8 bölümden oluşacak. H.P. Lovecraft mitolojisinden çıkmış gibi duran yaratıkların kasabaya ne gibi kötülükler getirdiğini hep birlikte göreceğiz.

- Reklam -

Chilling Adventures of Sabrina 4. Sezon Fragmanı

Yapımın son sezonunda Sabrina Spellman rolünde Kiernan Shipka, Harvey Kinkle rolünde Ross Lynch, Mary Wardwell/Madam Satan rolünde Michelle Gomez, Rosalind Walker rolünde Jaz Sinclair, Theo Putnam rolünde Lachlan Watson, Nicholas Scratch rolünde Gavin Leatherwood, Prudence Blackwood rolünde Tati Gabrielle, Ambrose Spellman rolünde Chance Perdomo, Hilda Spellman rolünde Lucy Davis, Faustus Blackwood rolünde Richard Coyle ve son olarak Zelda Spellman rolünde Miranda Otto yer alıyor. Dizinin yapımcılığını üslenen isim ise Roberto Aguirre-Sacasa.

Chilling Adventures of Sabrina 4. sezon, 31 Aralık 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

4. Sezon İncelemesi İçin Buraya Tıklayabilirsiniz

Yeni sezon ile ilgili sizler neler bekliyorsunuz? Sizce ortaya ilk üç sezondan daha iyi bir iş çıkacak mı? Yorumlarınızı ve teorilerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

hugh keays-byrne mad max: fury road

Mad Max: Fury Road Oyuncusu Hugh Keays-Byrne Yaşamını Yitirdi

Yeni Van Helsing Filmi

Yeni Van Helsing Filmi Yönetmenini Buldu