in

Dark 3. Sezon İlk Görseller ve Yeni Karakter Duyurusu

Netflix’in ilk Almanca dizisi Dark için 3. sezondan yeni set fotoğrafları geldi. Görüntülerde kadraja bir de yeni karakter takılıyor!

Dark
- Reklam -
- Reklam -

Netflix denince akla ilk gelen diziler hangisi? Stranger Things, La Casa de Papel, Maniac, Bodyguard… Ve Dark. Listeye rahatlıkla sokabileceğimiz Dark’ın ikinci sezonu geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Hemen ardından ise 3. sezon için hazırlıklar başladı.

Netflix’in Alman yapımı dizisi Dark’ın 2. sezonunu şurada hızlıca ve spoiler’sız bir şekilde incelemiştik. Dizinin 3. sezonu için setten bazı fotoğraflar ise geldi bile! Yayınlanan karelerde yapıma yeni bir karakterin katıldığı da görülüyor.

2017 yılında hayatımıza giren, kafa karıştıran zaman atlamaları ve karanlık atmosferiyle ilgiyi uzun süre üzerinde tutan Dark’ın 2. sezonuna 21 Haziran’da kavuşmuştuk. Dizinin yapım ekibi, final sezonu olarak da tanımladığı 3. sezon için çalışmalara çoktan başladı bile.

- Reklam -

Netflix’in ilk Almanca dizisi olarak tanımlanan Dark’ta, karanlık ve acımasız bir atmosfer, harikulade yazılmış vurucu diyaloglar, olaylar silsilesi ve felsefik düşüncelerle bezeli bir anlatım bizleri bekliyor.

Özellikle yeni karakter görseli, şimdiden birçok hayranı heyecanlandırmış gibi görünüyor. Sözü fazla uzatmadan sizleri 3. sezondan karelerle baş başa bırakalım:

dark 3 sezon karakter

- Reklam -

dark 3 sezon karakter2

dark 3 sezon karakter3

Dizinin 3. sezonu için resmi bir tarih ilan edildi. Dark 3. sezon bölümleri 27 Haziran 2020 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

Yeni sezonu siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın!


* Dark 2. Sezon: Beynimiz Yanmaya Devam Ediyor

* Dark Horse – Netflix İş Birliğiyle Çizgi Roman Uyarlamalarına Doyacağız!

* Netflix, Neil Gaiman’ın Meşhur Çizgi Roman Serisi “Sandman”i Diziye Uyarlıyor

* Philip Pullman’ın Kült Fantastik Serisi His Dark Materials Uyarlamasından Yeni Fragman

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Avengers: Endgame

Avengers: Endgame Tekrar Vizyona Girmesine Rağmen Avatar’ı Geçemedi

Saatleri Ayarlama Enstitüsü

Steampunk Esintili “Saatleri Ayarlama Enstitüsü” Kısa Film Uyarlaması Yayında