in ,

Euphoria 2. Sezon Fragmanı: HBO’nun Emmy Ödüllü Dizisi Geri Dönüyor

Euphoria 2. sezon fragmanı yayınlandı. HBO’nun Emmy ödüllü drama dizisi, yeni yılla birlikte yayın hayatına geri dönüyor.

Euphoria 2 sezon fragmanı hbo
- Reklam -
- Reklam -

Euphoria 2. Sezon fragmanı paylaşıldı. HBO’nun Emmy ödüllü dizisi uzun bir aranın ardından geri dönmeye hazırlanıyor. Başrolünde başarılı oyuncu Zendaya’nın yer aldığı dizinin yaratıcı koltuğunda Sam Levinson oturuyor.

İlk sezon bölümleri Haziran 2019’da yayınlanmaya başlayan dizi, 8 bölümün ardından 1. sezonu noktalamıştı. Koronavirüs pandemisi ile 2020’yi neredeyse boş geçen yapım, iki bölümlük bağımsız hikâyeler yayınlayarak izleyicilere karakterleri daha yakından tanıma fırsatı sağlamıştı. Noel ve yeni yıl özel bölümlerinin ardından hikâye 2. sezon ile geri dönmek için artık hazır.

Özellikle genç aktris Zendaya’nın performansıyla adından söz ettiren yapım 9 dalda Emmy’ye aday olup 3 kategoride ödülü göğüslemeyi başarmıştı. 25 yaşındaki Zendaya, Euphoria’daki performansının ardından Malcolm and Marie, Space Jam: A New Legacy, Dune: Part One ve Dune: Part One gibi yapımlarda rol almıştı.

- Reklam -

Euphoria 2. Sezon Fragmanı | İZLE

YouTube video

Drama türündeki dizi Rue Bennet (Zendaya) karakterinin lise hayatı etrafında dönen uyuşturucu, cinsellik ve şiddet sorunlarıyla dolu bir sarmalı konu alıyor. Dizi özünde 2012 tarihli İsrail yapımı aynı isimli 10 bölümlük televizyon serisinden uyarlanıyor. Dizinin orijinaliDaphna Levin ve Ron Leshem imzalarını aşıyor.

Toplamda 8 bölümden oluşacak 2. sezon için bekleyiş nihayet sona eriyor. Yeni sezonun yayınlanan resmi özeti ise şu şekilde:

“East Highland kasabasındaki iç içe geçmiş hayatların ortasında, 17 yaşındaki Rue (Zendaya) aşk, kayıplar ve bağımlılığın baskılarını dengelerken bir umut bulmak zorunda kalıyor.”

Dizinin oyuncu kadrosunda Zendaya’ya eşlik edecek isimler ise şu şekilde:

Hunter Schafer, Nika King, Eric Dane, Angus Cloud, Jacob Elordi, Algee Smith, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Maude Apatow, Javon Walton, Dominic Fike, Storm Reid ve Austin Abrams.

- Reklam -

Euphoria 2 sezon fragmanı hbo

Deep Water, Malcolm and Marie, The Idol ve Assassination Nation ile tanınan Sam Levinson, yeni sezonun da başındaki isim olarak yönetmen koltuğuna oturuyor.

Euphoria 2. sezon bölümleri 9 Ocak 2022 tarihinden itibaren HBO ve HBO Max üzerinden izleyicilerin karşısına çıkmaya başlayacak. Bölümler haftalık olarak yayınlanacak.

Sizin yeni sezon için beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Indie Wire

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Kaan_Usengul Kaan_Usengul dedi ki:

    Güzel haber. Keşke bölümler tekte yayınlansaydı.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

neil gaiman bir noel şarkısı okuma charles dickens

Neil Gaiman, “Bir Noel Şarkısı”nın 175. Yılını Özel Bir Okuma Performansıyla Kutladı

Attack on Titan Final Season Part 2

Attack on Titan’ın 4. ve Final Sezonunun Kalan Bölümlerinin Fragmanı Yayınlandı